Quote (Usc_abaddon @ Thu, Sep 18 2008, 01:45pm)
ono imam i od radwana i younessa acc na moj email prijavljen tako da char nije problem ....
samo neznam sta da vise radim
nemoj krast
cijeli dan sa radwanom radim drs i bas je hepi covjek jer ima hdina na 95....
meni je moj jos malo 94....

ne kradi radwanu al ako oces younessa pokradi ja cu ti pomoc al djelimo acc 80:20 xD!!!!
kao acc od znas vec koga xD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!