d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Teleportiranje
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 9 2008 05:51am
MOZE!¨

prvi nacin : Name Lock

drugi nacin : a mozes si i skinut plugin da ti je reza 1024x768 ( neznam dal ima z avecu ) pa ces kad se spawnas u Kampu vidjet gheedovu kolibu smile.gif

This post was edited by The_Outsider on Sep 9 2008 05:51am
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Sep 9 2008 08:00am
Di ima za skinit taj plugin za vecu rezu ?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 9 2008 08:21am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 9 2008 08:22am


This post was edited by nugard on Sep 9 2008 08:24am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 9 2008 08:54am
Quote (Kacavida @ Tue, Sep 9 2008, 06:18am)
ovisi da li se igra classic ili lod. Ako je rijec o rush sorci za classic onda ce znacajno profitirati od desetak skilova u tele umjesto 1. kada je skill na lvl 1 kosta oko 20 mane sto je oko 15 teleporta za sorcu bez bo, sto je komicno malo, stalno pije...


na classic se stalno pije, drugačije nemože!

i nemože se stavit ništa više osim 1 u tele jer ostali skill points trebaju za razvit pravu rush soso

btw jesi li ti uopče igrao classic kako spada?
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2008 08:57am
Quote (Dalmos @ Mon, 8 Sep 2008, 21:30)
Da li postoji nacin da se u d2 telportiras odjednom na vecu udaljenost. Znaci po mapi a ne samo ono sta je na ekranu?


postoji.. bot se na taj nacin teleportira wink.gif ali moras znat x i y koordinate mape itd. biggrin.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Sep 11 2008 04:39am
Meni je resolucija 800x600. Kako da je povecam?
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 11 2008 05:43am
Quote (Dalmos @ Thu, Sep 11 2008, 10:39am)
Meni je resolucija 800x600. Kako da je povecam?


redvex ima plugin za vecu rezu

skini redvex, skini plugin, igraj!
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Sep 11 2008 05:59am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Sep 9 2008, 03:54pm)
na classic se stalno pije, drugačije nemože!

i nemože se stavit ništa više osim 1 u tele jer ostali skill points trebaju za razvit pravu rush soso

btw jesi li ti uopče igrao classic kako spada?


ne ja sam idiot sa tvrdim č koji samo sere o stvarima koje nije nikada probao.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 11 2008 09:13am
Quote (Kacavida @ Thu, Sep 11 2008, 11:59am)
ne ja sam idiot sa tvrdim č koji samo sere o stvarima koje nije nikada probao.


ok sad mi je jasnije tongue.gif

p.s: ČČČčććććĆĆĆćććĆĆććČččČčččččč
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll