Quote (Elfen Lied @ Tue, Sep 9 2008, 01:00pm)
Baalrunsa ima ofc kad nas se skupi...
imamo odlicnu ekipu..
yuck, yuck bo, leona, sorge, zvone, mekva, mile i ja recimo xD
IMA BRS !
y, y, ima vas toliko da nemorete zvoni rješit ubere za 7 dana

eto koji ste