d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Slaven Belupo!!! > Gz, Gosu...
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 29 2008 04:23am
Quote (Dlexx @ Fri, Aug 29 2008, 10:21am)
ma neka in,samo su trcali za balunon,btw kad nadu pravog trenera padat ce pare s neba


nece jer ce dinamo kupit sve igrace sta valjaju kao i obicno

muaahhaha XD
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 29 2008 05:35am
Quote (The_Outsider @ Fri, Aug 29 2008, 12:23pm)
nece jer ce dinamo kupit sve igrace sta valjaju kao i obicno

muaahhaha XD


a koji to klub nebi bija dobar da ima para...
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 29 2008 06:11am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 29 2008, 11:35am)
a koji to klub nebi bija dobar da ima para...


nemoj me krivo shvatit... ja prezirem dinamo a jos vise one debile sa sjevera... ali samo govorim tuznu cinjenicu da sve sto valja od igraca dinamo pokupuje...
bas mi je drago za slaven. taj klub da ima barem pola prihoda kolko dinamo bio bi prvi u hnl-u 99.5%

This post was edited by The_Outsider on Aug 29 2008 06:19am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 29 2008 06:27am
Quote (The_Outsider @ Fri, Aug 29 2008, 12:11pm)
nemoj me krivo shvatit... ja prezirem dinamo a jos vise one debile sa sjevera... ali samo govorim tuznu cinjenicu da sve sto valja od igraca dinamo pokupuje...
bas mi je drago za slaven. taj klub da ima barem pola prihoda kolko dinamo bio bi prvi u hnl-u 99.5%


vouch
pogotovo na prvu dio ovaj sa preziranjem...
vise volim tovare nego boyse tongue.gif
a i mrzim dinamo jer su uzeli vugrinca kad je bio u top formi u rijeci i jebo je sve koji su dosli na kantridu mad1.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 29 2008 06:34am
najzalosnije mi je bilo kad je hrgovic poceo igrat u prvoj za dinamo i debili sa tribina (BBB) mu vicu hrgovicu srbine^^

covjeku otac poginuo u domovinsom ratu a ovi debili mu vicu srbine...

nemres imat IQ veci od sobne temperature za tako nesto
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2008 07:37am
Quote (The_Outsider @ Fri, 29 Aug 2008, 13:34)
najzalosnije mi je bilo kad je hrgovic poceo igrat u prvoj za dinamo i debili sa tribina (BBB) mu vicu hrgovicu srbine^^

covjeku otac poginuo u domovinsom ratu a ovi debili mu vicu srbine...

nemres imat IQ veci od sobne temperature za tako nesto


vikali su cigane tongue.gif sad.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 29 2008 10:49am
Quote (eddy_hc @ Fri, Aug 29 2008, 01:37pm)
vikali su cigane tongue.gif sad.gif


neznam meni frend ide na tekme reko mi je da se ovako deralo ^^

uglavno sta god da mu vicu je smijeh...
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 30 2008 06:26am
ja san ZA 100% da mu vicu i da ga vridaju
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 30 2008 07:35am
Quote (Razakel @ Sat, Aug 30 2008, 12:26pm)
ja san ZA 100% da mu vicu i da ga vridaju


argumentirat nn? iako me boli kurac za tvoje misljenje tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 30 2008 07:50am
bija je ivan bošnjak hajdučko srce al on je to zaslužija svojim igrama i srčanošću, uostalom posta je miljenik i BBB upravo zbog tih kvaliteta

sad se hajdučko srce dodjeluje najprimitivnijem igraču hajduka, prije godinu dana je to bija upravo mirko hrgović koji je to zaslužija svojim bahatim izjavama i prgavim ponašanjem

ove godine dobitnik hajdučkog srca je mali gabrić koji je na dvoranskom prvenstvu glumija brus lija..

bahate igrače BBB nikad nisu volili, zato i danas zvižde onom smradu balabanu i kad postiže golove ne pomaže mu..

Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll