Quote (The_Outsider @ Fri, Aug 29 2008, 12:11pm)
nemoj me krivo shvatit... ja prezirem dinamo a jos vise one debile sa sjevera... ali samo govorim tuznu cinjenicu da sve sto valja od igraca dinamo pokupuje...
bas mi je drago za slaven. taj klub da ima barem pola prihoda kolko dinamo bio bi prvi u hnl-u 99.5%
vouch
pogotovo na prvu dio ovaj sa preziranjem...
vise volim tovare nego boyse

a i mrzim dinamo jer su uzeli vugrinca kad je bio u top formi u rijeci i jebo je sve koji su dosli na kantridu