Quote (Elfen Lied @ Sat, 23 Aug 2008, 02:11)
hmmm.... speed ja te mislim znan ovde od svih najvise xD
nisi u kurcu lol
dobar si i uvik spreman pomoc i tako to...
i jos ti je nadimak šećer i zivis blizu kolodvora hahahaha
viš' da je u kurcu!
speed ne slušaj ih, gledaju te u oči i seru ti.
ja znam da nisi, ne previše. ono, samo malo... taman da te svi zavolimo

npr ja nisam u kurcu, sidin tu u 4.30 uri ujutro i buljim u ekran. totalno van kurca... btw sry za riječnik