d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ope Hrvatska Suknila > Ffs
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,254
Joined: Aug 21 2006
Gold: 0.23
Aug 22 2008 09:38am
jebiga sine SUKOS KUKOS KUKO SHAKAKU JEBIGA STARI
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 22 2008 01:00pm
A jbg zaebali zadnjih 10 min ranting.gif wallbash.gif

This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Aug 22 2008 01:01pm
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 22 2008 04:34pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, 22 Aug 2008, 15:58)
aha.. steta..


Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Aug 22 2008 04:43pm
Quote (nesius @ Fri, Aug 22 2008, 02:38pm)
sranja se događaju...


Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 24 2008 02:03pm
Quote (url @ Fri, 22 Aug 2008, 16:38)
jebiga sine SUKOS KUKOS KUKO SHAKAKU JEBIGA STARI


TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 24 2008 02:14pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 22 Aug 2008, 16:32)
nisam ovu utak micu gledao, nego onu prvu tu su nam suci ukrali....

šta ću gledat utakmice koje sude suci iz liga di djeca igraju taj sport.
i mislim da jednostavno dobiju naputak od federacije da sude upravo tako kako sude....


da smo pobjedili bi li itko spomin ja suce?
bi najvjerojatnije francuzi..

ako mozes bolje suditi sudi.
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 25 2008 11:44am
Quote (sid_hr @ Fri, 22 Aug 2008, 11:43)
biga...
jos jednom su pokazali da tesko mogu protiv franc obrane... al bronca je njihova...


Izgleda da nije ffs sleep.gif

Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 25 2008 12:15pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Mon, Aug 25 2008, 05:44pm)
Izgleda da nije ffs sleep.gif


aha
sid fail happy.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 25 2008 12:50pm
on je to bio napisao kad je od franc. izgubila happy.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 25 2008 05:06pm
Quote (eddy_hc @ Sun, Aug 24 2008, 08:14pm)
da smo pobjedili bi li itko spomin ja suce?
bi najvjerojatnije francuzi..

ako mozes bolje suditi sudi.


ne govorim za tu utakmicu, nego za onu u skupini.
ka je peri uvalilo crveni karton. vrlo sličan faul na njemu nisu niti sudili 10 minuta prije tog kartona.
pri samom otvaranju tekme francuska obrana drži ruke ravno prema vratu/glavi naših igrača u napadu.
kad naši idu bliže njihovoj obrani ovi ne guraju tjelo suparničkog igrača od sebe nego njihove ruke završavaju točno na vratu naših igrača.
i to suci ne sude. naši igrači u obrani nisu to radili, nego u dakle rukama u tjelo išli.
nakon šta suci ne sankcioniraju takvu igru naši su stajali podalje od francuza da ih ovi ne ozljede. vjerojatno znaš za slučaj kad je pero zamalo ostao bez oka u takvoj jednoj utakmici. odvelo ga u bolnicu i tamo ga pokrpali. da su suci dali par upozorenja francuzima da neidu rukama u vrat/glavu onda bi gledali utakmicu, a ovako smo gledali budalaštinu i premlačivanje...drugo poluvrijeme te tekme nisam htio niti gledat, jer je sve u prvom bilo potpuno jasno....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll