Quote (Bonno @ Wed, 20 Aug 2008, 17:27)
Da imas dice nebi bila sama doma nego na straznjem sjedalu na slici. A da rintas s njim nebi bio tako cist

O cemu ti sinko ? ah '93 godiste ok u redu je
@Sid, inace sve 5, kupan se sta cu, mislin se uvik bacit malo d2, al neman vrimena bas, a i kad dodjem nista me ne privlaci da bi igra
This post was edited by Titan_st on Aug 20 2008 10:54am