Quote (cppjole @ Wed, Aug 20 2008, 07:12pm)
pokaza si se.... najboljem prijatelju P O S U D I V A S ..... bog te jebo da bi crnom ciganu free a ne najboljen priki POSUDIT a ne dat...... no comment.....
Pa dokaza si se kako si najbolji prijatelj i onda se jos cudis sta posudjujen, pa cek sta nevidis na sebi ?
Quote (Milee @ Wed, Aug 20 2008, 07:13pm)
jel ti i pit sampras susid?
ne on mi je rodjak
This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 20 2008 01:50pm