Quote (ivangozu @ Mon, Aug 18 2008, 10:16pm)
da skratin dramu ... pala mi je ripa i odma san re build druida da mogu igrat s necin .... ako oces moj druid je tvoj samo jedna tvoja rijec i ja prestajen s d2
a sta se tice raksa necu ti vratit zato sta si pohlepni
ciganQuote (Usc_abaddon @ Mon, Aug 18 2008, 10:32pm)
"pouka : ne trejdajte s menon ja san trade šupak " i ne posudjivajte mu pogotovo

i budale imaju pravo na misljenje

Quote (nugard @ Tue, Aug 19 2008, 12:14am)
http://www.youtube.com/watch?v=RKaDfAtmVMk
Moj Ivane, pobratime mio, u ovoj situaciji ti si Šalom.
Ima nastavak ovog isječka u kojem Šalom pokušava naplatit dug od Matana.
Bolje da ti ne govorim kako je to završilo, zato jer te to čeka pa ćeš i sam vidit.
nemoj prisla da i tebe moran svrstavat u ovu gornju kategoriju
This post was edited by cppjole on Aug 19 2008 11:26am