d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > A Jole Bilo Bi Vrime Vise...
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 09:54am
ja sam dobio onako od palya mislim 20-ak angel.gif
od sida 13 dok sam pocinjao hail.gif
od hellspraya 50 kuss.gif
od joleta 5fg icon_pointr.gif di ste sad ? wink.gif
i od dragana itema, golda i sranja svakoga u vrijednosti 3xx fg najmanje hug.gif heart2.gif

This post was edited by m4tej on Aug 19 2008 09:54am
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 19 2008 11:19am
Quote (ivangozu @ Mon, Aug 18 2008, 10:16pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20653081&f=46&st=0

reka si 2-3 tjedna il tako nesto prosa je i misec -.-
pma san te kad si ima 0 fg reka si kad skupis
pma san te kad si ima 1000+ nisi odgovoria...
nemoj bit tako jebemu



da skratin dramu ... pala mi je ripa i odma san re build druida da mogu igrat s necin .... ako oces moj druid je tvoj samo jedna tvoja rijec i ja prestajen s d2
a sta se tice raksa necu ti vratit zato sta si pohlepni cigan





Quote (Usc_abaddon @ Mon, Aug 18 2008, 10:32pm)
"pouka : ne trejdajte s menon ja san trade šupak  " i ne posudjivajte mu pogotovo biggrin.gif


i budale imaju pravo na misljenje smile.gif




Quote (nugard @ Tue, Aug 19 2008, 12:14am)
http://www.youtube.com/watch?v=RKaDfAtmVMk

Moj Ivane, pobratime mio, u ovoj situaciji ti si Šalom.

Ima nastavak ovog isječka u kojem Šalom pokušava naplatit dug od Matana.

Bolje da ti ne govorim kako je to završilo, zato jer te to čeka pa ćeš i sam vidit.


nemoj prisla da i tebe moran svrstavat u ovu gornju kategoriju sad.gif

This post was edited by cppjole on Aug 19 2008 11:26am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 11:21am
Quote (cppjole @ Tue, Aug 19 2008, 05:19pm)
i budale imaju pravo na misljenje smile.gif


patrik owned xD
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 19 2008 11:30am
nvm....

This post was edited by cppjole on Aug 19 2008 11:31am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 11:32am
Quote (cppjole @ Tue, Aug 19 2008, 05:30pm)
nvm....


a reci sad sta si se usra wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 19 2008 11:34am
glupo je da ovo bude topic di se samo jednog optužuje, ovo triba bit službeni cro topic za svačija dugovanja i potražnje

pa ljudi ako vam neko duguje ili ako ćete obećat nekom da mu uskoro vraćate dug, ovo je pravo misto

ja nisam nikom dužan a ni nitko meni,

nisam nikad posuđiva,

samo sam donira nekolicini prijatelja,


čist račun duga ljubav


This post was edited by nugard on Aug 19 2008 11:44am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 12:31pm
duzan sam draganu jos 5 komada idem mu odma donirat wink.gif
ostalo... nikom nista...
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 19 2008 12:39pm
krivi forum

Scammer Accusations -> http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=250
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2008 12:49pm
Quote (nugard @ Tue, 19 Aug 2008, 18:34)
glupo je da ovo bude topic di se samo jednog optužuje, ovo triba bit službeni cro topic za svačija dugovanja i potražnje

pa ljudi ako vam neko duguje ili ako ćete obećat nekom da mu uskoro vraćate dug, ovo je pravo misto

ja nisam nikom dužan a ni nitko meni,

nisam nikad posuđiva,

samo sam donira nekolicini prijatelja,


čist račun duga ljubav


vouch
/e:
Quote (nugard @ Tue, 19 Aug 2008, 19:51)
to je stvar velike naivnosti


This post was edited by eddy_hc on Aug 19 2008 12:53pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 19 2008 12:51pm
Quote (The_Outsider @ Tue, 19 Aug 2008, 20:39)
krivi forum

Scammer Accusations -> http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=250


taj forum ne pokriva posuđivanja

to je stvar dobre volje i velike naivnosti
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll