Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Aug 18 2008, 02:41pm)
Ma kakve ti oldschool trazis ? ste vi poblesavili ... ti pricas kada si 20 god vec na d2..
e i da, frend ti nmemoze im at problem sa d2 kad ga uopce nema...
ima ga rax ali igra SP xD
igram 7 godina.... jos malo pa 20