Quote (The_Outsider @ Wed, Aug 13 2008, 05:11pm)
pa zas covjek ne bi duelo recimo na sc nl
brze i jeftinije se dolazi do ok itema
nije svima diablo brs, mf i iscekivanje kad ce HR past ispod 500 fg da si priustus eni
ty macak....
odsada cu bit na ovom korisnickom imenu

ono stariji je malo tako da...

znate ko sam jel...