d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Grom Grom > ....
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 9 2008 11:15am
Quote (Patrickk @ Sat, 9 Aug 2008, 12:43)
elvis nemoze radit ut jer ima grafisku od 34 megabajta pa mu se ni ne otvori ut kad iskoristi organe
btw RIJEKA IMA MOREEE vi ga nemate


haha mi imamo Jarun i Bundek ko more samo malo manje ali je zato naše čišće tongue.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 9 2008 11:35am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sat, Aug 9 2008, 05:15pm)
haha mi imamo Jarun i Bundek ko more samo malo manje ali je zato naše čišće tongue.gif


nn...
govna od labudova
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 9 2008 11:40am
Quote (Usc_abaddon @ Sat, Aug 9 2008, 05:35pm)
nn...
govna od labudova


Na Jarunu ima 3 labuda od kojih se jedan boji vode....

nn galebova kakica...

zasralo mi cijeli čamac XD

j/k naravno

jadran>all
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 9 2008 11:43am
Jarun i Bundek cisci ? hahahaha ova je dobra
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 9 2008 11:46am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 9 Aug 2008, 17:43)
Jarun i Bundek cisci ? hahahaha ova je dobra


Koliko si puta bio na jarunu ili bundeku? smile.gif


Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 9 2008 12:12pm
Zivin na jarunu ... Cek ti meni zelis da je neko umjetno jezero i more ista stvar ? Aj da si rekla more u Italiji ili di vec, razumija mi ... Al bokte nema cisceg mora od hrvatskog... to sto se vi gori kontinentalci bojite ono malo travice to je druga stvar...
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 9 2008 12:20pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 9 Aug 2008, 18:12)
Zivin na jarunu ... Cek ti meni zelis da je neko umjetno jezero i more ista stvar ? Aj da si rekla more u Italiji ili di vec, razumija mi ... Al bokte nema cisceg mora od hrvatskog... to sto se vi gori kontinentalci bojite ono malo travice to je druga stvar...


...Nisam ja rekla da je ista stvar ja sam samo pitala di živiš
a ono da je čišće je bila zajebancija vidim
pisao si dalmatinskim naglaskom pa sam samo pitala di živiš smile.gif
ja obožavam more i dakako da je milion puta ljepše neko neko jezero smile.gif...

Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 9 2008 12:21pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sat, Aug 9 2008, 08:20pm)

...Nisam ja rekla da je ista stvar ja sam samo pitala di živiš
a ono da je čišće je bila zajebancija vidim
pisao si dalmatinskim naglaskom pa sam samo pitala di živiš smile.gif
ja obožavam more i dakako da je milion puta ljepše neko neko jezero smile.gif...


E to volim cuti tongue.gif
Ma turisti su jos najjaci , plate tolke pare da dodju na more, a ovi isprid hotela nabiju 2 bazena i svi se kupaju u bazenima hahaha..
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 9 2008 12:23pm
Haha imala sam to prilike vidjet u Dugoj Uvali Looooolčina biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 9 2008 12:25pm
Pa aj reka bi covik da tamo u njemackoj i di vec nemaju 6 puta bolje bazene,wellnese i sto vec... a ovdi se dizu u 4 ipo ujutro da uvate lezaljke na bazenu .. koji odmor hahaha
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll