Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 9 Aug 2008, 18:12)
Zivin na jarunu ... Cek ti meni zelis da je neko umjetno jezero i more ista stvar ? Aj da si rekla more u Italiji ili di vec, razumija mi ... Al bokte nema cisceg mora od hrvatskog... to sto se vi gori kontinentalci bojite ono malo travice to je druga stvar...
...Nisam ja rekla da je ista stvar ja sam samo pitala di živiš
a ono da je čišće je bila zajebancija vidim
pisao si dalmatinskim naglaskom pa sam samo pitala di živiš
ja obožavam more i dakako da je milion puta ljepše neko neko jezero
...