d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kako Je Uhapsen Ratko Mladic!
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Aug 2 2008 10:16am
Quote (nugard @ Sat, Aug 2 2008, 03:37pm)
Dobro kažeš, takvi su najhrabriji. Zarađuju eure u inozemstvu a veličaju srpsku sramotu na svakom koraku. A za srbiju znaju samo sa televizije.


nemoj da pametujes, ja sam pola hrvat! a svake godine sam u srbiji i u hrvatskoj kod porodice wink.gif
Member
Posts: 42,832
Joined: Jun 26 2005
Gold: 7.18
Warn: 100%
Aug 2 2008 10:22am
Quote (PalaManager2 @ Sat, 2 Aug 2008, 17:54)
srbija do tokija ko Nokia! nije to sala smile.gif


Da te ispravim. Eno je skupila se ko Nokia 8300 bez Crne gore, bez Kosova happy.gif

Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 2 2008 10:34am
Quote (PalaManager2 @ Sat, 2 Aug 2008, 18:16)
nemoj da pametujes, ja sam pola hrvat!  a svake godine sam u srbiji i u hrvatskoj kod porodice wink.gif


Možeš ti bit i pola Amerikanac, ali nema ti pomoći kad imaš 20 godina a još uvijek si vidno opterećen sa srpskom mitomanijom...
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Aug 2 2008 10:40am
Quote (nugard @ Sat, Aug 2 2008, 04:34pm)
Možeš ti bit i pola Amerikanac, ali nema ti pomoći kad imaš 20 godina a još uvijek si vidno opterećen sa srpskom mitomanijom...


to je tvoje misljenje
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 2 2008 10:45am
Quote (PalaManager2 @ Sat, 2 Aug 2008, 18:40)
to je tvoje misljenje


Naravno da je moje, ne pišem ja mišljenja od Žuži Jelinek.
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Aug 2 2008 10:48am
Quote (nugard @ Sat, Aug 2 2008, 04:45pm)
Naravno da je moje, ne pišem ja mišljenja od Žuži Jelinek.


pa dobro smiri se malo! ovaj video je zajebancija...
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 3 2008 03:09am
...Sad se neki srbić dođe kurčit tu,
a čim ga neko malo napadne odma je on i polu hrvat vidi ti to.
Odi se kurči u srbiju koju toliko uzdižeš
dobro je reko darkkobra
da je srbija ko nokia XD, ako misliš ovdje
provocirat malo si se zaletio... wallbash.gif


This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Aug 3 2008 03:12am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 3 2008 05:48am
12 godina
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 3 2008 05:54am
slazem se s miki...
odi na srb subforum.....
da ste veci imali bi te ga...
sad gtfo
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll