Quote (nugard @ Sat, Aug 2 2008, 03:37pm)
Dobro kažeš, takvi su najhrabriji. Zarađuju eure u inozemstvu a veličaju srpsku sramotu na svakom koraku. A za srbiju znaju samo sa televizije.
nemoj da pametujes, ja sam pola hrvat! a svake godine sam u srbiji i u hrvatskoj kod porodice