d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Hrvatski Nog. Klubovi U Eu Natjecanjima > ...
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 2 2008 03:19pm
Quote (Zvone @ Sat, Aug 2 2008, 08:48pm)
zapali neki torch


i anni ako ufatis
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 4 2008 04:32am
Quote (Dr_Feelgood @ Sat, 2 Aug 2008, 19:49)
e da, kad si več tamo, kupi mi jednu majcu,

žutu s baskijskim orlom wink.gif

refundiram troškove ofc


ako naden sta, kupit cu wink.gif

btw evo jedna di san se nasa, dinamo - hajduk, maksimir, 27.5.2007. cool.gif



This post was edited by Razakel on Aug 4 2008 04:47am
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 4 2008 04:48am
i evo video, sa iste utakmice, dinamo slavi naslov prvaka u zadnjen kolu, vode 3:0, sa preko 20 bodova prednosti na tablici, ali atmosfera je skroz drugacija

Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 4 2008 09:54am
Quote (Razakel @ Mon, Aug 4 2008, 10:48am)
i evo video, sa iste utakmice, dinamo slavi naslov prvaka u zadnjen kolu, vode 3:0, sa preko 20 bodova prednosti na tablici, ali atmosfera je skroz drugacija

http://www.youtube.com/watch?v=7XTvpVK9YNs


evo vam purgerske picke i wanna be purgerske picke ( nugard ) kako navijaju dalmatinci...... jednostavno , predivno , neponovljivo , ............. ma stari niko nan nije do jaja......... ajmo bijeli
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 4 2008 10:26am
Quote (cppjole @ Mon, 4 Aug 2008, 17:54)
evo vam purgerske picke i wanna be purgerske picke ( nugard ) kako navijaju dalmatinci...... jednostavno , predivno , neponovljivo , ............. ma stari niko nan nije do jaja......... ajmo bijeli

laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Ja sam dalmatinac i dinamovac. Idealna kombinacija.

This post was edited by nugard on Aug 4 2008 10:29am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 4 2008 10:55am
Quote (nugard @ Mon, Aug 4 2008, 04:26pm)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


Ja sam dalmatinac i dinamovac. Idealna kombinacija.


rofl.gif
imam ja frenda rijecanin a dinamovac
i jedan rijecanin a towar.... svi u istom drustvu -.-
to nema logike majke mi -.-

EDIT:
IMAS NAS JOS LUDIH wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=zAedVv57liU
http://www.youtube.com/watch?v=-DoRiPwsD4s



EDIT#2: tongue.gif
evo naso sam i slike sa utakmice sa zagrebom.... izgubili smo 1:0 (omg) ali do zadnje minute smo navijali nazalost sliki sa bakljama nema sad.gif
postat cu link jer su slike ogromne pa ono... radi kulture wink.gif
http://i34.tinypic.com/2co65ip.jpg
http://i34.tinypic.com/1zfl7ht.jpg

This post was edited by Usc_abaddon on Aug 4 2008 11:11am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 4 2008 11:18am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 4 Aug 2008, 18:55)

imam ja frenda rijecanin a dinamovac
i jedan rijecanin a towar.... svi u istom drustvu -.-
to nema logike majke mi -.-


To ima logike, zato jer normalni ljudi ne biraju prijatelje na temelju kluba za koga navijaju.

99% mojih prijatelja navija za Hajduk (uključujući i ovog smrada cppjolu tongue.gif), ali ja prijatelje biram po drugim kriterijima, a navijanje nije među njima... niti blizu...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 4 2008 11:49am
Quote (nugard @ Mon, Aug 4 2008, 05:18pm)
To ima logike, zato jer normalni ljudi ne biraju prijatelje na temelju kluba za koga navijaju.

99% mojih prijatelja navija za Hajduk (uključujući i ovog smrada cppjolu  tongue.gif), ali ja prijatelje biram po drugim kriterijima, a navijanje nije među njima... niti blizu...


nisam mislio na to...
mislio sam kako mi nema logike zivit u rijeci a navijat za neke druge klubove...
...
lame.. tongue.gif
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 4 2008 12:23pm
zas je to lame

rijeka suxa
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 4 2008 12:33pm
Quote (Elfen Lied @ Mon, Aug 4 2008, 06:23pm)
zas je to lame

rijeka suxa


istina al nek bude za svoje ne za toware... u splitu u zivotu nije bio a navija za hajduka...
to je lame...
rijeka kao klub suxa to je istina al..... nemoze pit takva picka...
kuzim ja da ti to sad podrzavas jer navija za tvoje al..... banana je to
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll