d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > "nisko Sam Pao"
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 29 2008 10:36am
Quote (Elfen Lied @ Tue, Jul 29 2008, 04:21pm)
sta imas sa javazon radit u duelima xD

ele dobar uvijek dobije takvu zonku... napravi nekakvu Omnizon... pa ga pwnaj


sta imam radit??
dodji pa da ti pokazem smile.gif

znam jer ima cyclone armor ali ovaj sta absa isusa ti...
ma nece mu bog pomoc sad kad ja nabavim eq koju planiram smile.gif
a i tu je barba hammerdin koji rjesava ele druide lako smile.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jul 29 2008 10:40am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Jul 29 2008, 02:03pm)
kazu ljudi na chanellu da sam noobara....
zasto? zato jer imam legit zonku bez torcha, annia i abs eqa i jer me ubio tim_lopova sa druidom... lik fura torch, anni, 2 wispa, tg i tako abs eq smile.gif smile.gif + cyclone armor smile.gif smile.gif
i sad sam ja noob
jos me lik ubi 1, drugi put me ubije na bo-u i treci put dok sam mu piso kako mogu stavit torch ako zeli......
i ode na chanell i fali se 3:0 3:0 happy.gif
ja osto ko pegla.... najjace mi je sta mi djele nubove likovi  koji igraju 6 mjeseci-godinu dana i do jucer su me zicali free eq i rush happy.gif
kamo ovaj svijet idu...
kaze meni tim lopova nisko si pao sta sam te ubio 3 puta...
rofl.gif
ja sam lud kamo ova igra ide happy.gif


shema je da se ne kurčiš ako nisi siguran u sebe..... duelava san ja prosli ladder pun kurac likova i na kraju me ubije druja 95 lvl full abs oprema a meni ib bija 14k ( MAX ) ode moja sorca 91 sad.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 29 2008 11:26am
Quote (cppjole @ Tue, Jul 29 2008, 06:40pm)
shema je da se ne kurčiš ako nisi siguran u sebe..... duelava san ja prosli ladder pun kurac likova i na kraju me ubije druja 95 lvl full abs oprema a meni ib bija 14k ( MAX ) ode moja sorca 91 sad.gif


Ma ofc, ja san probava max ib / blizz / orb na ele druidu sa 2 ravena..
ako me pamcenje dobro sluzi mislim da mu skida bice 5 hp-a per shot
Member
Posts: 10,279
Joined: Jun 1 2006
Gold: 10,555.00
Jul 29 2008 11:37am
ROfl ovo je igra coveche nn da se nerviras zbog igre i nekih usranih noobova!
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Jul 29 2008 11:44am
Quote (DesecratoR @ Tue, Jul 29 2008, 07:37pm)
ROfl ovo je igra coveche nn da se nerviras zbog igre i nekih usranih noobova!


Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jul 29 2008 11:56am
"Tko je Lana Klingon?"
"Koga boli kurac!!!"
"Tako je! Koga boli kurac je tocan odgovor!!" tongue.gif
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
Jul 29 2008 11:56am
lol!
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jul 29 2008 11:57am
što si uopće išao duel ako imaš crap eq
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 29 2008 12:02pm
Quote (sid_hr @ Tue, Jul 29 2008, 07:56pm)
"Tko je Lana Klingon?"
"Koga boli kurac!!!"
"Tako je! Koga boli kurac je tocan odgovor!!" tongue.gif


KLINGON hahah biggrin.gif
KLINGONAC biggrin.gif

Alen Macinic SVIZAC .. pre gosu biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2008 12:27pm
Quote (Usc_abaddon @ Tue, 29 Jul 2008, 16:48)
to sam mu i reka smile.gif
ma duealili smo al ja nisam imo torch, anni ni abs eq jer sam legit ofc...
on je furo x2 wispa, tg, t, anni.... to je 60 light abs i jos k tome ima +4 skilla vise i 40 resi na lighting O_o


nije njegov problem šta ima full eq.šta bi on sad triba skidat eq sa druida.

Quote (rageofaeon @ Tue, 29 Jul 2008, 18:57)
što si uopće išao duel ako imaš crap eq


vouch

This post was edited by eddy_hc on Jul 29 2008 12:29pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll