Quote (Dalmos @ Mon, Jul 28 2008, 10:07pm)
Ako nema Bosanaca onda po toj logici nema ni Amerikanaca, Kanadjana, Australaca, a ako se vratimo malo dalje u povjest nema ni Njemaca.
Ne moze se izabirati period iz povjesti i izolirano ga promatrati. Sadasnja realnost je da sada Bosanci postoje.
da....
pola svijeta onda su englezi, druga polovica su kinezi a ostlo smo mi, balkanci...
Quote ( nesi-gay =))
koliko je kuna euro?
7.3