Quote (cppjole @ Mon, 28 Jul 2008, 18:29)
patuljci pojma nemaju...... paly jel ti se sere ili te pere? ili oboje skupa? prodaji price kome oces ali niko od 05 pa nadalje nema trusted tag zato sta ga je zasluzija nego zato sta ima čiribimbe .......koliko si ti dinara uplatija leopardu?
Sad me vučeš za jezik bespotrebno.
Sve što sam dao od para ako baš moraš znat je forum gold da dobijem DF acess.
Nikad nisam a bogme ni neću dat teško zarađen PRAVI novac za nekake bezvezarije.
A glede taga - pa ne budi lijen i pregledaj malo sve što ti je na materinjem jeziku napisano na ovom forumu - to su 99 % moje noćne smjene.
Ima jedna prastara poslovica glede pečenja pa govorenja (rečenja

) , al m islim da nema potrebe ti i ti pišem.
nugard - ne znam na temelju čega osuđuješ Miota kao nacionalista pa i mi smo nacionalisti onda nismo li?
Milot je jedan od najsusretljvijih ljudi na jsp uopće

P.S. Mediator tag ima jednu veliku prednost: duplo veći PM box