d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Imam I 2 Pitanje > U Vezi Trust Taga
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 27 2008 08:12am
Quote (cppjole @ Sun, Jul 27 2008, 01:15pm)
leopard je debil i karat cu mu kevu


i meni se cini da bas nije cist tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 28 2008 06:51am
Upute poslane na PM, za dodatna pitanja se slobodno javi i ne vjeruj svemu što pišu pojedinci koji pojma nemaju wink.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jul 28 2008 09:28am
Quote (PalysFort @ Mon, 28 Jul 2008, 13:51)
Upute poslane na PM, za dodatna pitanja se slobodno javi i ne vjeruj svemu što pišu pojedinci koji pojma nemaju wink.gif


aj i meni pošalji pm...
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jul 28 2008 10:29am
Quote (PalysFort @ Mon, Jul 28 2008, 12:51pm)
Upute poslane na PM, za dodatna pitanja se slobodno javi i ne vjeruj svemu što pišu pojedinci koji pojma nemaju wink.gif


patuljci pojma nemaju...... paly jel ti se sere ili te pere? ili oboje skupa? prodaji price kome oces ali niko od 05 pa nadalje nema trusted tag zato sta ga je zasluzija nego zato sta ima čiribimbe .......koliko si ti dinara uplatija leopardu?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 28 2008 11:45am
Da imam trusted tag, služija bi mi da ne gledan join date i post per day prije trejdanja sa nekim. Jednostavno ne bi dava prvi. A medijator tag je dodatno opterećenje.


inače ne mislim, da je itko dobija trusted tag nakon šta je platija, pa tako ni Paly

nije njaguaru u interesu da daje trusted majmunima koji imaju para, nego ozbiljnim ljudima koji mogu pomoć.. (ovo zadnje se ne odnosi na bahatog paparika, i onog Milota, kosovskog nacionalista).
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jul 28 2008 01:50pm
Quote (nugard @ Mon, Jul 28 2008, 05:45pm)
Da imam trusted tag, služija bi mi da ne gledan join date i post per day prije trejdanja sa nekim. Jednostavno ne bi dava prvi. A medijator tag je dodatno opterećenje.


inače ne mislim, da je itko dobija trusted tag nakon šta je platija, pa tako ni Paly

nije njaguaru u interesu da daje trusted majmunima koji imaju para, nego ozbiljnim ljudima koji mogu pomoć.. (ovo zadnje se ne odnosi na bahatog paparika, i onog Milota, kosovskog nacionalista).


lol kosovski nacioanlist tongue.gif

hahahaha

šta ti je on sad skrivija?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 28 2008 03:51pm
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, 28 Jul 2008, 21:50)
lol kosovski nacioanlist tongue.gif

hahahaha

šta ti je on sad skrivija?


ništa mi nije skrivija

to su činjenice, on je albanski ekstremist
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 29 2008 04:14am
Quote (cppjole @ Mon, 28 Jul 2008, 18:29)
patuljci pojma nemaju...... paly jel ti se sere ili te pere? ili oboje skupa? prodaji price kome oces ali niko od 05 pa nadalje nema trusted tag zato sta ga je zasluzija nego zato sta ima čiribimbe .......koliko si ti dinara uplatija leopardu?


Sad me vučeš za jezik bespotrebno.
Sve što sam dao od para ako baš moraš znat je forum gold da dobijem DF acess.
Nikad nisam a bogme ni neću dat teško zarađen PRAVI novac za nekake bezvezarije.
A glede taga - pa ne budi lijen i pregledaj malo sve što ti je na materinjem jeziku napisano na ovom forumu - to su 99 % moje noćne smjene.
Ima jedna prastara poslovica glede pečenja pa govorenja (rečenja wink.gif ) , al m islim da nema potrebe ti i ti pišem.

nugard - ne znam na temelju čega osuđuješ Miota kao nacionalista pa i mi smo nacionalisti onda nismo li?
Milot je jedan od najsusretljvijih ljudi na jsp uopće wink.gif

P.S. Mediator tag ima jednu veliku prednost: duplo veći PM box biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 29 2008 04:30am
ja osuđujem? ma daj..

ja samo volin nazivat stvari pravim imenom

lik živi u njemačkoj, i svaki drugi topic mu je kosovo ovo kosovo ono, nek ode doli živit pa neka onda pametuje o kosovu

iman i ja takvih rođaka, puna su im usta hrvatske a u švabiji žive od rođenja, i oni su takvi jad ka ovaj .. kako se ono zove.. milot

This post was edited by nugard on Jul 29 2008 04:45am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 29 2008 04:39am
E pa sad ti onda daj da ljudi koji zive vani glasaju tongue.gif showprogram
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll