d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Do Viđenja Dragi, Do Viđenja
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 28 2008 06:51am
Ono idete na more u ruzne gradove idite u split!
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jul 28 2008 09:29am
ja neidem nigdi na more ove godine... nemam love.
da mi je vidit more, spasija bi se!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 28 2008 10:17am
Quote (nesius @ Mon, Jul 28 2008, 03:29pm)
ja neidem nigdi na more ove godine... nemam love.
da mi je vidit more, spasija bi se!


dodji u mene...
ima ti moj djed praznu sobu happy.gif

Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jul 28 2008 11:34am
Quote (PalysFort @ Mon, 28 Jul 2008, 14:49)
E mogo si prije reć da ideš tamo pa da neki dogovor bacimo. Ja odo na Pag za cca 20-ak dana pa smo baš i pivce mogli nekako na Zrću popit biggrin.gif


Haha! Pa bit cu iza cca 11.08. na Pagu, pa se morti i nademo na pivici wink.gif. More i na Zrću, iako moram priznat da sam ga se nagledao od '90 do 2003... Jednostavno, mene odavno proslo, a neku novu djecu sad pali kad je ludnica. Nema veze, pivicu uvjek platim ak ces bit tam wink.gif.

Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jul 29 2008 03:35am
dovidenja
ostajen doma kupat se sa ekipon ftw
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 29 2008 03:41am
to zrce je ultra golden shit..
A sto se tice ljetovanja na moru i ruznih gradova..
Triba se zabit u neku sumetinu i kampirat sam !!! show
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 29 2008 04:18am
Quote (Hellspray @ Mon, 28 Jul 2008, 14:51)
Ono idete na more u ruzne gradove idite u split!


A jes ti grad za provest ljeto biggrin.gif

Quote (JaBaSh @ Mon, 28 Jul 2008, 19:34)
Haha! Pa bit cu iza cca 11.08. na Pagu, pa se morti i nademo na pivici wink.gif. More i na Zrću, iako moram priznat da sam ga se nagledao od '90 do 2003... Jednostavno, mene odavno proslo, a neku novu djecu sad pali kad je ludnica. Nema veze, pivicu uvjek platim ak ces bit tam wink.gif.


Ja sam od 19.08. vrlo blizu Zrća iako me Zrće neće vidjet vjerojatno - previše je to golih žena za moje godine (da ženu i ne spominjem biggrin.gif )
PM mi neki kontakt mob ili nešto pa ćemo bar nekoliko piva ispit, nema veze gdje wink.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2008 05:22am
Vratio se!!

doso pokupit ekipu pa za tjedan dana krecem za Zadar i 28. na motosusret u Pulu... bice dobro ljeto....

Quote (cro_dominik @ Sat, Jul 26 2008, 12:59am)
E pa ko te jebe magare tongue.gif
Lako tebi otidjes na more, mene ostavis solo na kvartu, krepat cu od dosade, a kaj je najgore, posto tebe nema doma, nemam di za igrat wow!!!!11
Dao Bog da te dole pojeo morski pas, ili u najmanjem slucaju raza propikne kroz prsa...
Lako tebi frende kad se ima para, dok ja sirotinja camim u Zg-u, za kaznu cu ti ukrast motor (i to vec sutra) i ici loviti lake maloljetnice po gradu, dok ti ovo procitas ak Bog da ja cu se nauzivati^^

Al bili kako bilo, ugodno ljetovanje buraz... ^^


Prokleta sirotinja... umjesto starcima on zivi meni na grbaci.... devil.gif

Quote (PalysFort @ Mon, Jul 28 2008, 01:49pm)
E mogo si prije reć da ideš tamo pa da neki dogovor bacimo. Ja odo na Pag za cca 20-ak dana pa smo baš i pivce mogli nekako na Zrću popit biggrin.gif


lacy aks poslje 18. jos bit na zrcu onda se vidimo, morat cu se zaletit do dole. tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll