d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ovo Je Covjek A Ne Vi!
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 8 2008 10:50am
Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 8 2008, 03:05pm)
i? ocete se nac da ti ga pokaze....vidim da se zanimas


ti si svoje reka u duelu
shhh
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 8 2008 01:53pm
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Aug 8 2008, 06:50pm)
ti si svoje reka u duelu
shhh


ono kad si plako sta imam max resiste?....ili kad si plako sta nemas na amazonki torch?....ili kad te elvis sramotio sa svojim acc?....ili kad si me pito da me lupis jednom bez abs pa si me ti lupio 10 puta i ubio?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 8 2008 02:44pm
Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 8 2008, 07:53pm)
ono kad si plako sta imam max resiste?....ili kad si plako sta nemas na amazonki torch?....ili kad te elvis sramotio sa svojim acc?....ili kad si me pito da me lupis jednom bez abs pa si me ti lupio 10 puta i ubio?


dragonwtff?
ne nego kad smo ja i Ms-GodLiKe ubili tebe, pajota, elvisa, alexa i blizz sorcu jedno 15 puta 5 vs 2....
tad si sve reko wink.gif
mislim mozemo mi 1 na 1 kad se ufatimo online np
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 8 2008 02:46pm
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Aug 8 2008, 08:44pm)
dragonwtff?
ne nego kad smo ja i Ms-GodLiKe ubili tebe, pajota, elvisa, alexa i blizz sorcu jedno 15 puta 5 vs 2....
tad si sve reko wink.gif
mislim mozemo mi 1 na 1 kad se ufatimo online np


ako te bas zanima nisam bio u tom duellu ne seri po meni , btw znas da te mogu ownat kad e sjetim i tebe i tonceka i elvisa

This post was edited by Patrickk on Aug 8 2008 02:47pm
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 8 2008 02:47pm
ajde t0nč3k smiri tenzije wink.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 8 2008 02:48pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Aug 8 2008, 08:47pm)
ajde t0nč3k smiri tenzije wink.gif


+1
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 8 2008 02:50pm
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Aug 8 2008, 10:44pm)
dragonwtff?
ne nego kad smo ja i Ms-GodLiKe ubili tebe, pajota, elvisa, alexa i blizz sorcu jedno 15 puta 5 vs 2....
tad si sve reko wink.gif
mislim mozemo mi 1 na 1 kad se ufatimo online np


lol....ja sam znam da sam bio u igri sa tobom i elvisom i da si palko....i onda otiso afk i onda sam i ja otiso jer mi se nije dalo cekat
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 8 2008 02:51pm
Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 8 2008, 08:50pm)
lol....ja sam znam da sam bio u igri sa tobom i elvisom i da si palko....i onda otiso afk i onda sam i ja otiso jer mi se nije dalo cekat


btw toncek jesi za duell tongue.gif? dosadno mi je
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 8 2008 02:56pm
Quote (Patrickk @ Fri, 8 Aug 2008, 20:51)
btw toncek jesi za duell tongue.gif? dosadno mi je


A tebe kao teško dobit tongue.gif???
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 8 2008 03:04pm
Quote (Patrickk @ Fri, Aug 8 2008, 10:51pm)
btw toncek jesi za duell tongue.gif? dosadno mi je


necu duelat sad jer mi je pun k**** nubova...a da to dokazem evo slika

...kasnije su svi udruzili protiv mene


... a ovdje di sam ih pomeo
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll