Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 8 2008, 07:53pm)
ono kad si plako sta imam max resiste?....ili kad si plako sta nemas na amazonki torch?....ili kad te elvis sramotio sa svojim acc?....ili kad si me pito da me lupis jednom bez abs pa si me ti lupio 10 puta i ubio?
dragonwtff?
ne nego kad smo ja i Ms-GodLiKe ubili tebe, pajota, elvisa, alexa i blizz sorcu jedno 15 puta 5 vs 2....
tad si sve reko

mislim mozemo mi 1 na 1 kad se ufatimo online np