Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Aug 11 2008, 03:14am)
ma ok je taj wow zamisljen i sve.. al triba vrimena za to .. i ne okrenes se i shvatis da sidis godinu dana isprid compa i skuzis da nisi nista korisno napravija nego se sjeba

ye...
svi mi pricaju kako je wow dobar dodji igraj ovo ono
onda mi se zale kako je vrijeme proslo i da im je wow nesto nagore sto im se desilo...
kaze mi frend: dobio sam wow za rodjendan, evo dolazi pomalo i drugi rodjendan a ja cure nisam imo otkada sam wowa dobio (Decko ima 16 godina)
....
pa ti malo vidi oces ic van jebavat ili ces vuc onog pixelastog noćnog vilenjaka po šumi i klat neke trolove.....