Quote (sid_hr @ Tue, Jul 15 2008, 10:14pm)
Ev i mene 
http://i33.tinypic.com/3506m1x.jpg gg
dobro ide akcija.... idemo dalje

Quote (eddy_hc @ Tue, Jul 15 2008, 10:51pm)
ajmo jole.stavi svoju sliku.
ona iz profila ftw.
u profilu je a neda mi se sad kodove trazit kopirat bla bla..... mos i ti napravit to umisto mene lol
This post was edited by cppjole on Jul 15 2008 05:54pm