Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 15 Jul 2008, 10:33)
hm, ja nisan ni livo ni desno
ali potuka cili svit, do podne, hm, a popodne možda samog sebe...
Al stvarno kad god pomislim da je topic ošo kvragu onda doktor mora napisat neku pizdariju i totalno spasit stvar.
Izgleda da se nugard malo ulijenio u zdanje vrijeme

P.S. Glede zastava - 100 % točno ono glede k***a. Nemoj ni pokušavat stavit to na aouto kad prelaziš granicu Viktor

Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 15 Jul 2008, 12:28)
A cek mi Hrvati smo ka bolji ?
Jesmo Raks
This post was edited by PalysFort on Jul 15 2008 04:30am