Quote (Patrickk @ Mon, Jul 14 2008, 01:52pm)
e pa koji kurac mene ne unlokaju imam profs da sam paybacko pred 2 mjeseca jebem im sve reposto 2 topica i nema odgovora ! rjesi to i ja cu tebi dat 200 kuna poštom
ehh ... da imas mozga bija bi otkljucan odavno.....
moze se to rijesit puten jednostavih donacija manje od 1k fgs
Quote (Dlexx @ Mon, Jul 14 2008, 11:11am)
koji šonje...taj mora da ima zivot

lol @neven .... ako imas 100000000000000000000$ minus 1000 na racunu je kurac...