d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje.. > ...u Vezi Loginga Na Jsp
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jul 13 2008 09:04pm
Quote (PalysFort @ Fri, Jul 11 2008, 06:31am)
A lako sad pjevaš kad na računu nema para biggrin.gif


lol koje pivanje.... koji gold password??? jel mozda zakljucas sobu kad utipkavas gold pass?? u slucaju smrti jel ga nosis sa sebon u grob?? nisi svatija poantu... pali prijo
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jul 14 2008 06:36pm
Ja se upravo ulogirao i niko nista ne pita.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 14 2008 08:06pm
Quote (cppjole @ Mon, 14 Jul 2008, 05:04)
lol koje pivanje.... koji gold password??? jel mozda zakljucas sobu kad utipkavas gold pass?? u slucaju smrti jel ga nosis sa sebon u grob?? nisi svatija poantu... pali prijo


otkad te znan a to je dugo, nikad nisi bija materijalist a i nadam se da nećeš postat
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jul 15 2008 02:28am
a meni nije tražilo fg pw,
ev sa san se priključija....

a čuj, aj malo skeniraj komp, ko zna šta ti se uvalilo unutra...
i ne vrtaj puno po porno stranicama....
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 15 2008 04:24am
Quote (cppjole @ Mon, 14 Jul 2008, 05:04)
lol koje pivanje.... koji gold password??? jel mozda zakljucas sobu kad utipkavas gold pass?? u slucaju smrti jel ga nosis sa sebon u grob?? nisi svatija poantu... pali prijo


ma lol - nisi ti shvatio, al nwm biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll