Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Jul 7 2008, 11:10am)
ma iman kamenja iz svakakvih drzava, iman iz new yorka central park.. a mozda si ti bija u nekom drugom kvartu pa

rax ti si ozbiljan?

vjerovo ti ili ne moja sestra skuplja kamenje -.-
al ne po lokacijama nego koji joj je lijep, svaki dan nakon skole doma sa punom torbom kamenja -.-
sad znam da cu donosit kamenje di got budem iso pa cu te gustirat...
mogu ti i poslat postom vs fg....

imam i kamen iz antarktike?
n? ajde negdje cijena oko 4,710,31 fg.... moze?