d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Vratio Se Iz New Yorka > Jucer
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 7 2008 10:04am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Jul 7 2008, 11:10am)
ma iman kamenja iz svakakvih drzava, iman iz new yorka central park.. a mozda si ti bija u nekom drugom kvartu pa tongue.gif


rax ti si ozbiljan?
rofl.gif
vjerovo ti ili ne moja sestra skuplja kamenje -.-
al ne po lokacijama nego koji joj je lijep, svaki dan nakon skole doma sa punom torbom kamenja -.-
sad znam da cu donosit kamenje di got budem iso pa cu te gustirat...
mogu ti i poslat postom vs fg.... rofl.gif
imam i kamen iz antarktike?
n? ajde negdje cijena oko 4,710,31 fg.... moze?
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Jul 7 2008 11:55am
kome triba kamenje nek se javi....

ja iman jednu veliku livadu iza kuce i puna je kamenja

e da..najvaznije.... 1 kamen = 5 kn biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 7 2008 01:49pm
Quote (speedking @ Mon, Jul 7 2008, 07:55pm)
kome triba kamenje nek se javi....

ja iman jednu veliku livadu iza kuce i puna je kamenja

e da..najvaznije.... 1 kamen = 5 kn biggrin.gif


A ocu to ti jos bice tamo septicka jama tongue.gif nn

Ma oo uvik kad neko koga znam ide negdi vani onda mi donese tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 7 2008 02:02pm
reci im da ti donesu majicu, a ne kamen
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll