Quote (Hrvatska @ Tue, Jul 8 2008, 08:00pm)
ko zna, mozda nije mu se svidilo, ali je cudno da nebi dosa za tolko dana, ali kako kazete, mozda zaboravijo password, ili se naljutijo zato sto nece niko uzest negove stvari pa se ubijo, ko zna...
vidim ti si malo bistriji neki...
bice da se ubio da...
welcome