d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo3 > Peticija
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2008 07:01am
ja sam jebeno zahvalan na d3 jer sam smatro da ce blizzard sad svaku igru raditi ko wow, zato me zalosti takva nezahvalnost diablo igraca,
meni je isto najjebenjija ona depresivna atmosfera u d1 ali meni d3 ne izgleda nimalo pederastije od d2, pa i d2 je dosta osvjetljen i nema onu mracnu atmosferu pa smo svi vec 10 godina jebeno zagrizli za nju

to se naso neki klinac koji igra diablo 2godine i ugledo dugu i reko nije dovoljno emo za njega,a ostale novajlije koje oce enigme i dupane rune ga krenule sljedit, pa sta je to tolko mracno u d2? ne razumijem...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 4 2008 07:06am




This post was edited by nugard on Jul 4 2008 07:09am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2008 07:10am
Quote (nugard @ Fri, Jul 4 2008, 02:06pm)
http://img60.imageshack.us/img60/8103/screenshot350pf5.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l318/frostwake/Diablo32.jpg


tebi to izgleda zastrasujuce?

po meni je to stvar lose grafike
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 4 2008 07:11am
Quote (Legna @ Fri, 4 Jul 2008, 15:10)
tebi to izgleda zastrasujuce?

po meni je to stvar lose grafike


Nisan govorija o zastrašivanju nego o koloritu za 12-godišnjake.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2008 07:13am
Quote (nugard @ Fri, Jul 4 2008, 02:11pm)
Nisan govorija o zastrašivanju nego o koloritu za 12-godišnjake.


sigurno ce i u d3 bit opcija za smanjit kontrast

edit: btw d1 je imo tu depresivnu atmosferu radi muzike i price i zato jer je sve to bilo novo... to se vise nemoze ponovit kolko god ekran bio crn...

This post was edited by Legna on Jul 4 2008 07:15am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 4 2008 07:16am
Quote (Legna @ Fri, 4 Jul 2008, 15:13)
sigurno ce i u d3 bit opcija za smanjit kontrast

edit: btw d1 je imo tu depresivnu atmosferu radi muzike i price i zato jer je sve to bilo novo... to se vise nemoze ponovit kolko god ekran bio crn...


a bogami teže će se ponovit sa duginim bojama
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2008 07:21am
Quote (nugard @ Fri, Jul 4 2008, 02:16pm)
a bogami teže će se ponovit sa duginim bojama


pod dugine boje smatras ono kad izade van iz dungena, pa i u d2 je ista stvar u 80% mjesta na povrsini, kao Lut Gholein i Rogue Encampment...

pa vidli smo samo uvod pitaj boga kaj nas ceka dalje....
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jul 4 2008 07:24am
ma ajte onda svi igrajte super mario na nidentu
LJUDI GRAFIKA SE RAZVIJA NECE SVE ZAUVIK OSTAT KO NACRTANO OLOVKOM I MALO POTAMNJENO
a sta se tice grafike,sve ovisi o okruzenju,pa nece valjda u nekoj sumi punoj nekih dobrih stvorenja etc etc stavit mrak,ono stabla trce za tobom sismisi etc
to sta su stavili DAN i EKSTERIJER u igricu,to je samo pridodaje raznolikosti i velicini igre,kad bi se sastojala od 10 dungeona i 5 gradova,ne bi bilo smisla igrat jer bi bilo sve isto i prisa bi ga u 2 dana
blizzard ima svoje razloge zasto je to napravija,a kolko se meni cini,ono se sve ka odvija u prvom dijelu(actu il sta vec),kad budes isa ubit diabla sumnjan da ce on bit na nekoj poljani pokraj rijeke -.-
a nemoze se sve zakljucit zakljucit iz 10 ss-ova i 2 videa od kojih je samo jedan gameplay vid,kolko ja vidin igrica je napravljena nekih svojih 20% stoga ne pizdite dok ne vidite cili komplet

nisu dobili moj potpis

EDIT:Pogledajte malo igru Titan Quest isto ima ovake "crtić" boje,pa je svi priznaju ka najbolji diablo klon sta ja bas i ne mislin da je,zajednicka in je perspektiva i to je otprilike to

This post was edited by Dlexx on Jul 4 2008 07:25am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 4 2008 07:26am
Ma to protelas sad za 1min min 2 magije bacis poskidas sve...
Nebi da kad igras d2 gledas ambijent, slusas glazbu... ma taj d2 je greed ... create game, ubij baala, izadji, create... itd... cisti automatizam.. a i to odma znaci kolko nas zapravo zanima atmosfera i ostalo tongue.gif
Normalno da ne, jer ju d2 nema..

A onda se ljudi bune da im je D1 sranje jer lik sporo hoda.. pa lol pa bas to i je shema i smisao..

@dlexx e cisto za tu grafiku.. boli me kurac je li nacrtano, 2D ili 62D...brate ako igra nije igriva nema smisla ni da je grafika ka stvarnost

This post was edited by Rakshasas(KD) on Jul 4 2008 07:26am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2008 07:29am
ljepo receno, obojica biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll