Ma to protelas sad za 1min min 2 magije bacis poskidas sve...
Nebi da kad igras d2 gledas ambijent, slusas glazbu... ma taj d2 je greed ... create game, ubij baala, izadji, create... itd... cisti automatizam.. a i to odma znaci kolko nas zapravo zanima atmosfera i ostalo
Normalno da ne, jer ju d2 nema..
A onda se ljudi bune da im je D1 sranje jer lik sporo hoda.. pa lol pa bas to i je shema i smisao..
@dlexx e cisto za tu grafiku.. boli me kurac je li nacrtano, 2D ili 62D...brate ako igra nije igriva nema smisla ni da je grafika ka stvarnost
This post was edited by Rakshasas(KD) on Jul 4 2008 07:26am