Quote (Usc_abaddon @ Wed, Jul 2 2008, 12:40pm)
moji starci benzu uzimaju u sloveniji...
u sloveniji je 1.10 euro litra benze
kod nas skoro 10 kuna jebote...
a posto smo iz rijeke svako malo idemo u sloveniju jer nam je blizu u soping pa usput i uzmemo benze...
kazu do kraja godine benza do 50% jos skuplja
a do slovenije i nazad, a sta uzmete galon goriva ?
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, Jul 2 2008, 01:03am)
ne razimijem ovo.
ne zanimam me kolika je cijena goriva kad ionako firma plaća .P
a tebi sve firma placa koliko san skuzija haha