d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nocne Price > Dozvoljeno Postat Samo U Sitne Ure
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jun 30 2008 06:27pm
Quote (nugard @ Tue, Jul 1 2008, 01:16am)
šteta šta ne repriziraju sabor u ovu uru


e to!! il ces zaspat il ces se ubit

Quote (nesius @ Tue, Jul 1 2008, 01:23am)
imam ja.
popiješ toliko svog omiljenog nektara ili kako ga rijetki zovu, alkohol, da ti se taman lipo prispava...
onda se zavališ na udoban kauč i buljiš u omiljenu seriju, film toliko dugo dok ti odjednom nije jutro.
malo boli glava, ne diže ti se baš, mrziš sve oko sebe itd, al hej! spavao si bez dizanja za pišanje ili bilo kakvo dizanje kojeg se ne sjećaš.
novi je dan, nektar se hladi i sve je ok. okus govana u ustima izribaš sa pastom za zube par puta i spreman si za novi dan. bolje je ako nije radni.
šta sam ono tija reć...?


haha, zvuci efektino biggrin.gif sam ja ne pijem sad.gif

brijem da jos dugo necu zaspat
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 30 2008 06:27pm
Quote (nesius @ Tue, Jul 1 2008, 02:23am)
imam ja.
popiješ toliko svog omiljenog nektara ili kako ga rijetki zovu, alkohol, da ti se taman lipo prispava...
onda se zavališ na udoban kauč i buljiš u omiljenu seriju, film toliko dugo dok ti odjednom nije jutro.
malo boli glava, ne diže ti se baš, mrziš sve oko sebe itd, al hej! spavao si bez dizanja za pišanje ili bilo kakvo dizanje kojeg se ne sjećaš.
novi je dan, nektar se hladi i sve je ok. okus govana u ustima izribaš sa pastom za zube par puta i spreman si za novi dan. bolje je ako nije radni.
šta sam ono tija reć...?


ili odes svrsit i posli toga si ka beba
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 30 2008 06:30pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 1 Jul 2008, 01:27)
ili odes svrsit i posli toga si ka beba


dobra, ima i tu neke istine. mislim da se zove viša sila, ili samo sila... nisam siguran.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jun 30 2008 06:31pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Jul 1 2008, 01:27am)
ili odes svrsit i posli toga si ka beba


milina!

btw slusam neki tehno sa user blogs, to je jos vise razbudi... sad.gif

dosadno odkad nista ne igram, wow bi me znao jebeno ubit... d3 sve slomio...
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 30 2008 06:33pm
Quote (Legna @ Tue, 1 Jul 2008, 01:31)
milina!

btw slusam neki tehno sa user blogs, to je jos vise razbudi... sad.gif

dosadno odkad nista ne igram, wow bi me znao jebeno ubit... d3 sve slomio...


ehhh, kad izadje d3, ja ću imat unuke! i oni će me jebat da nemogu na net zbog mog d3 smile.gif
baš sam od volje. to nije dobro za san.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jun 30 2008 06:41pm
Quote (nesius @ Tue, Jul 1 2008, 01:33am)
ehhh, kad izadje d3, ja ću imat unuke! i oni će me jebat da nemogu na net zbog mog d3 smile.gif
baš sam od volje. to nije dobro za san.


hehe

mene ovo trenutno zabavlja

http://www.youtube.com/watch?v=1ygdAiDxKfI

huh.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 30 2008 06:43pm
kakote... ko je vidio spavat sad tongue.gif
Ev i mene... tek se probudio... idem mal klikat tongue.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 30 2008 06:43pm
Quote (Legna @ Tue, 1 Jul 2008, 01:41)
hehe

mene ovo trenutno zabavlja

http://www.youtube.com/watch?v=1ygdAiDxKfI

huh.gif


ahahahhahaha sta je to, gg!
da polka ahahahahah
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jun 30 2008 06:44pm
Quote (nesius @ Tue, Jul 1 2008, 01:43am)
ahahahhahaha sta je to, gg!
da polka ahahahahah


nemos stat slusat!! biggrin.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 30 2008 06:45pm
Quote (Legna @ Tue, 1 Jul 2008, 02:44)
nemos stat slusat!! biggrin.gif


joj zenskih ... tongue.gif
Mal se zadubite u likov ritam... ne znam jel debilno ili prejebeno biggrin.gif

This post was edited by sid_hr on Jun 30 2008 06:47pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll