Quote (miso8 @ Sat, 28 Jun 2008, 14:56)
meni se cini da ce bit vise nego gg, double gg

al, malo mi jadno sto su samo 2 char classa, nisu pokazali koji ce actovi bit, nadam se da ce igra bit super i da ce vise charova doc u expanziji
ma svaki dan ce dodavat novi char, nisu samo 2 ofc, pogledaj za par dana doći će novi..
oni to rade postupno da nas još više navuču