Ja bi volija da Rusi dignu euro.
Kad san vidija sta su napravili Nizozemcima, i ako tako nastave, stvarno su zasluzili pobjedu.
Ali pazi ovo: Digli Eurosong, Kup UEFFA , Bili su u finalu lige prvaka, jos sad da euro dobiju

. Pogledaj di su dogurali a da mi nismo satuki Engleze ostali bi doma

.