d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ko Je Favorit > Sad
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Jun 23 2008 04:00am
Ja bi volija da Rusi dignu euro.

Kad san vidija sta su napravili Nizozemcima, i ako tako nastave, stvarno su zasluzili pobjedu.

Ali pazi ovo: Digli Eurosong, Kup UEFFA , Bili su u finalu lige prvaka, jos sad da euro dobiju blink.gif . Pogledaj di su dogurali a da mi nismo satuki Engleze ostali bi doma tongue.gif .
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 23 2008 04:16am
rusija
do sad i bila nizozemska ali...
i ok mi je spanjolska iako neznam kako su jucer igrali sa pastarima xD
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 23 2008 06:16am
Ne sićan se Rusa u finalu lige prvaka.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2008 07:07am
Quote (nugard @ Mon, 23 Jun 2008, 13:16)
Ne sićan se Rusa u finalu lige prvaka.


lol tako je.
vouch
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll