Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 18 Jun 2008, 16:23)
pa to i je bit da igras legit... sta i ovaj forum je vise usra sve... nije fun vise kad znas da ce za 2 tjedna svi imati sve... prije bi za enigmu skuplja misec dana... sad je dosada vise..
ma koji d2 vise, prije bi pokemone opet igra
igraj pokemone, i prestani nas u svakom topicu davit kako ti se ne da igrat d2 i kako ne možeš virovat da to ljudi još igraju...
This post was edited by nugard on Jun 18 2008 08:36am