d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Problem > Neznam Dal Vi Imate
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 555
Joined: Apr 4 2008
Gold: 0.00
Jun 18 2008 04:00am
skini si loader za 1.12
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jun 18 2008 05:02am
Nisam nista razumio.
Kako mogu igrat bez CD?
Molio bi uputstvo sta da napravim.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 18 2008 07:58am
idi u d2 folder i tamo imas patch.txt i sve ti pise...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 18 2008 07:59am
Quote (eddy_hc @ Wed, Jun 18 2008, 11:18am)
meni je preludo sad nakon pustih MHs i haxova igrat bez icega.
daj dodite,nema ekipe...samo ja,nu i dalmos...
btw: zašto su zatvorene ove teme:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19099772&f=46
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19099071&f=46


pa mi smo igrali od uvik bez mh's i tih pizdarija... al sc + mh ... kako se to zove omg biggrin.gif to je previse cak i za Nevena Ciganovica

This post was edited by Rakshasas(KD) on Jun 18 2008 07:59am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2008 08:12am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 18 Jun 2008, 14:59)
pa mi smo igrali od uvik bez mh's i tih pizdarija... al sc + mh ... kako se to zove omg biggrin.gif to je previse cak i za Nevena Ciganovica


i ja sam u pocetku..ali kasnije si osjecaj hendikepirano kad svi to koriste.aj rax dodi,fali nam soso
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 18 2008 08:23am
pa to i je bit da igras legit... sta i ovaj forum je vise usra sve... nije fun vise kad znas da ce za 2 tjedna svi imati sve... prije bi za enigmu skuplja misec dana... sad je dosada vise..


ma koji d2 vise, prije bi pokemone opet igra
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 18 2008 08:35am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 18 Jun 2008, 16:23)
pa to i je bit da igras legit... sta i ovaj forum je vise usra sve... nije fun vise kad znas da ce za 2 tjedna svi imati sve... prije bi za enigmu skuplja misec dana... sad je dosada vise..


ma koji d2 vise, prije bi pokemone opet igra


igraj pokemone, i prestani nas u svakom topicu davit kako ti se ne da igrat d2 i kako ne možeš virovat da to ljudi još igraju...

This post was edited by nugard on Jun 18 2008 08:36am
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Jun 18 2008 10:37am
Quote (nugard @ Wed, Jun 18 2008, 03:35pm)
igraj pokemone, i prestani nas u svakom topicu davit kako ti se ne da igrat d2 i kako ne možeš virovat da to ljudi još igraju...


prestanite ga pitat,pa ce prestat odgovarat ~~
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 18 2008 10:42am
Quote (floky @ Wed, Jun 18 2008, 06:37pm)
prestanite ga pitat,pa ce prestat odgovarat ~~


tocno tongue.gif a dotad me trpite tongue.gif zasto ja nebi malo serka :S

i cek jedini update u patchu je no cd play ?

This post was edited by Rakshasas(KD) on Jun 18 2008 10:43am
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jun 18 2008 10:44am
O hiljadu evra N kis
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll