d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Koja Je Shema U Ovom Ladder Slasher? > ?? U Cemu Je Stvar ??
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 16 2008 05:31pm
On je to napravija da podupre kupnju miseva jer crknu od pustog klikanja
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 16 2008 06:38pm
Quote (cromafia3 @ Sun, Jun 15 2008, 08:50pm)
help!


ma smece nemoj niti pokusavat...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 17 2008 04:16am
Quote (cppjole @ Tue, Jun 17 2008, 12:38am)
ma smece nemoj niti pokusavat...


vouch!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 17 2008 04:31am
neka ovo bude službeni topic svih ljudi koji nikad nisu probali a znaju i daju savjete

This post was edited by nugard on Jun 17 2008 04:35am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 17 2008 04:36am
Quote (nugard @ Tue, Jun 17 2008, 10:31am)
neka ovo bude službeni topic svih ljudi koji nisu probali a znaju i daju savjete


probo...
doso na lvl 3 mislim
...
jos sa onim drugim imenom koje koristim na ovom sajtu tongue.gif
al davno, neznam dal su kakve promijene uvodili, ja probo doso na lvl 3-4 i odusto jer je glupo do zla boga
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 17 2008 04:39am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, 17 Jun 2008, 12:36)
probo...
doso na lvl 3 mislim
...
jos sa onim drugim imenom koje koristim na ovom sajtu tongue.gif
al davno, neznam dal su kakve promijene uvodili, ja probo doso na lvl 3-4 i odusto jer je glupo do zla boga



obrati pozornost na boldanu riječ
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 17 2008 04:41am
....
dobro je nugi....
ako sam ti lijepo reko da sam probo u cemu je stvar?
sta ti uvijek tu glumis nekog pandura?
ae neda mi se spamat postene ljude ako sta oces imas mi pm pa reci
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 17 2008 04:45am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, 17 Jun 2008, 12:41)
....
dobro je nugi....
ako sam ti lijepo reko da sam probo u cemu je stvar?
sta ti uvijek tu glumis nekog pandura?
ae neda mi se spamat postene ljude ako sta oces imas mi pm pa reci


Isplati se objašnjavat likovima poput tebe, jako.


Member
Posts: 3,510
Joined: May 5 2007
Gold: 2,099.00
Jun 17 2008 05:28am
ma jedina dobra stvar je da se moze lepo nakupiti fg tamo ali normalno treba da\ te usere kao mog druga kupio neki charm za 2 k fg i prodao ga za 4,4 k pa ti vidi
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 17 2008 05:46am
sta je sranje u Ladder Slasheru? Barem obrazlozite ak vec serete heh tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll