Quote (nugard @ Tue, Jun 17 2008, 10:31am)
neka ovo bude službeni topic svih ljudi koji nisu probali a znaju i daju savjete
probo...
doso na lvl 3 mislim
...
jos sa onim drugim imenom koje koristim na ovom sajtu

al davno, neznam dal su kakve promijene uvodili, ja probo doso na lvl 3-4 i odusto jer je glupo do zla boga