d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dis Rode? Prčiš Li šta?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2008 09:27am
Quote (Razakel @ Sat, Jun 14 2008, 02:38pm)
ma jesan iko.. wink.gif
jesi ziv? kad cemo ic bacit bombu na one iron maidene one vrađbine i kikaše šta tresu glavon? biggrin.gif
to m4tej mi je poznato wink.gif
pozz angel cool.gif


haha biggrin.gif di je kralj nikola ? nema ga
oces igrat ovi ladder sad?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 14 2008 10:52am
Quote (rageofaeon @ Fri, Jun 13 2008, 09:34pm)
Benat će ti multija, čuvaj se.

LOL


MA NEBUDU =)
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jun 14 2008 05:08pm
Quote (ivangozu @ Sat, 14 Jun 2008, 16:27)
haha biggrin.gif di je kralj nikola ? nema ga
oces igrat ovi ladder sad?


dosa je i on u st.. uskoro cemo bit gotovi sa faksom za tjedana dana.. 17og san cua da je new ladder?
to bi moga igrat.. triba sovu nagovorit da kupi dsl lol tongue.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jun 15 2008 03:18am
Quote (Razakel @ Sat, Jun 14 2008, 11:08pm)
dosa je i on u st.. uskoro cemo bit gotovi sa faksom za tjedana dana.. 17og san cua da je new ladder?
to bi moga igrat.. triba sovu nagovorit da kupi dsl lol tongue.gif


hahahaha nes ti njega nagovorit biggrin.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jun 15 2008 07:40am
daj jebate ka da je u 18. stoljeću nema dsl.. sleep.gif
bit ce sta od njega tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll