Quote (ivangozu @ Sat, 14 Jun 2008, 16:27)
haha

di je kralj nikola ? nema ga
oces igrat ovi ladder sad?
dosa je i on u st.. uskoro cemo bit gotovi sa faksom za tjedana dana.. 17og san cua da je new ladder?
to bi moga igrat.. triba sovu nagovorit da kupi dsl lol