zovi samo zovi svi ce sokolovi za te zivot dati!!!
DOJČLAND DOJČLAND AUF VIDERZEIN AUF VIDERZEJN
DOJČLAND DOJČLAND AUF VIDERZEIN AUF VIDERZEJN
DOJČLAND DOJČLAND AUF VIDERZEIN AUF VIDERZEJN
u Rijeci su bili teski neredi =)
bas je bilo prejebeno!!!
osim sta sam si sprzio ruku kad sam se popeo na rasvjetni stup i drzno ono dimno sranje...

EVO STAVIT CU PAR SLIKA I VIDEO 1....
video
http://tinypic.com/player.php?v=2q9dmj6&s=3frend na rasjvetnom stupu
http://i31.tinypic.com/w12w7p.jpg
kad se penjo frend moro sam i ja

http://i30.tinypic.com/fc6tk0.jpg
i evo ga glavni hrvastki navijac!!!!!!!!
NEMA NAM EDUARDA BRAZILCA AL IMAMO AFRIKANCA!!!!!!
http://i28.tinypic.com/2ias9i9.jpg
pretpostavljam da si bija pijan...nije ti to tribalo.
jedan krivi pokret..