d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kraj Godine --> Ocjene
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jun 11 2008 12:34pm
evo mojih:
hrv 3
mar 3
kem 5
fiz 4
pov 4
zem 4
tjel 5
lik 4/5
glaz 4
engleski 4
njemacki 4
latinski 4
etika 5

prosjek 4,1 ili 4,2 ovisi sad o likovnom.
opca gimnazija.
nema sta dobar sam
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jun 11 2008 01:02pm
Hehe! Sad ste me sjetili da sam svojevremeno skoro pao jedan razred zbog igre... al to je bio Warcraft2 ^^
Fax je isto patio zbog Dia1, eh Blizzard kleti! laugh.gif
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Jun 11 2008 01:15pm
omg ja sad ucin ka redikul jos ovih 6 radnih dana da proden sa 3.5 FFS

i kill myself uglyhammer.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 11 2008 01:43pm
@ Uss - primi se knjige, ostavi se D2 sinko wink.gif
@ cingy - primi se knjige, ostavi se WoW-a - možeš ti i bolje biggrin.gif

@ all - primite se svi knjige rofl.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 11 2008 01:47pm
mene ispiti jebu ovih dana, ali ostavit ću koji za 9 misec tako da mi priko lita ne bude dosadno ohmy.gif happy.gif tongue.gif

This post was edited by nugard on Jun 11 2008 01:49pm
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jun 11 2008 02:07pm
Quote (floky @ Wed, 11 Jun 2008, 20:15)
omg ja sad ucin ka redikul jos ovih 6 radnih dana da proden sa 3.5 FFS

i kill myself  uglyhammer.gif


sta reci do gz.
ja nisam ucio bas cijelu godinu pa evo.
15 minuta na dan.
a sta bi bilo da sam ucio svaki dan 1 i pol sat?
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jun 11 2008 03:09pm
Quote (PalysFort @ Wed, Jun 11 2008, 07:43pm)
@ Uss - primi se knjige, ostavi se D2 sinko wink.gif
@ cingy - primi se knjige, ostavi se WoW-a - možeš ti i bolje biggrin.gif

@ all - primite se svi knjige  rofl.gif


čega da se uhvate ovi koji su završili školu?

^^
( ionako znam štaš odgovrit)

Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 11 2008 04:14pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 11 Jun 2008, 23:09)
čega da se uhvate ovi koji su završili školu?

^^
( ionako znam štaš odgovrit)


E sad si me povuko za jezik - skoro sam reko čega biggrin.gif
Posla, naravno posla (moš mislit) wink.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jun 11 2008 04:19pm
Quote (PalysFort @ Wed, Jun 11 2008, 10:14pm)
E sad si me povuko za jezik - skoro sam reko čega biggrin.gif
Posla, naravno posla (moš mislit) wink.gif



ja mislija daš reč isto nešto na P ali nikako posla...


o_O


Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 11 2008 04:56pm
Nikad neće ova država naprid, niko ne bi radija a svi bi pare. Nasljeđeni tip ponašanja iz bivše države.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll