Quote (eddy_hc @ Wed, Jun 11 2008, 09:29am)
đubrivo
đubrivo su bili u rijeci predgrupa Hladnom Pivu..
prejak band, a jos mi se vise svidja One Piece Puzzle iz Rijeke.... jak bend
treba ima takav glas... nas kako grmi!
This post was edited by Usc_abaddon on Jun 11 2008 05:09am