d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Euro 2008
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 1 2008 02:00pm
Quote (Dlexx @ Sun, Jun 1 2008, 09:58am)
bar nije spam tongue.gif
e stvarno je ovaj sanader samo laprda
tribamo napravit forum revolušn!!!!11!jedan!"


aha..
ajmo se mi d2 igraci nac ispred sabora i odrzat prosvjed.....
ako nista bar da legalizira travu.. onda cemo glasat za njega xD
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jun 1 2008 02:09pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, 1 Jun 2008, 21:00)
aha..
ajmo se mi d2 igraci nac ispred sabora i odrzat prosvjed.....
ako nista bar da legalizira travu.. onda cemo glasat za njega xD


pff kakvi smo mi debili prosvjedovat cemo 12 minuta i onda ce netko rec: amo pit... i to ce bit to
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 2 2008 02:30am
Quote (waYOke @ Sun, Jun 1 2008, 08:09pm)
pff kakvi smo mi debili prosvjedovat cemo 12 minuta i onda ce netko rec: amo pit... i to ce bit to

pa sta moze drugacije? happy.gif

Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 2 2008 06:50am
Samo da podsjetim, topic se zove Euro 2008.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 4 2008 03:39pm
Quote (nugard @ Mon, Jun 2 2008, 12:50pm)
Samo da podsjetim, topic se zove Euro 2008.


hahahahhaha

brutalno
reci im barba prisla ohmy.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 4 2008 03:50pm
Quote (waYOke @ Sun, 1 Jun 2008, 21:09)
pff kakvi smo mi debili prosvjedovat cemo 12 minuta i onda ce netko rec: amo pit... i to ce bit to


tako je indy, sve im u facu saspi!
ahahahaha da amo pit... gg
thumbsup.gif
Member
Posts: 555
Joined: Apr 4 2008
Gold: 0.00
Jun 5 2008 06:36am
i onda kažu da nas eduardo nije nosija, i da ga možemo zaminit...primitivci

ma bez eduarda smo mi nula... a eduardo cak ni nije nas covjek nego je samo uzeo drzavljanstvo da bi igro..
da nema njega di smo mi... vidite kako je ova zemlja u kurcu... jebo te sanader i svi... xP

slazem se bez eduarda necemo proc grupu
Member
Posts: 5,688
Joined: Jun 5 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 5 2008 02:46pm
mamić i štimac će namistit utakmice, ulazimo u finale sigurno
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 5 2008 04:50pm
Quote (Nake @ Thu, 5 Jun 2008, 13:36)
i onda kažu da nas eduardo nije nosija, i da ga možemo zaminit...primitivci

ma bez eduarda smo mi nula... a eduardo cak ni nije nas covjek nego je samo uzeo drzavljanstvo da bi igro..
da nema njega di smo mi... vidite kako je ova zemlja u kurcu... jebo te sanader i svi... xP

slazem se bez eduarda necemo proc grupu


tako je, izbaci sve iz sebe...
sanader, hrvatska, kurac, ništavilo, eduardo... nema kraja, država u raspadu!
živila anarhija!

P.S.- manje srat i pizdit, više guštat... to je sport.

edit: živija alkohol!

This post was edited by nesius on Jun 5 2008 04:51pm
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Jun 5 2008 07:36pm
evo sad cu van ja rec...sta ja mislin da ce se dogodit na euru 2008:

Mene sve ovo podsjeca na ono zadnje neslavno svijetsko prvenstvo kad je Kranjcar bija trener.

Znaci.. prosli su kvalifikacije... ono sve bez poraza (il kako vec tralalala)... odigrali nekoliko dobrih utakmica...kosto je bilo protiv brazila....a tako je sad protiv engleske ono.

I onda su se oni umislili...*mozemo mi pobjedit bilo koju reprezentaciju na svijetu* i takve seme (to mi je nesto poznato)... i onda su nakon toga ispali u prvome kolu... nisu bili u stanju ni gol zabit protiv japana, a mogli su ofc

Ja bi volija da se ja varan... ja maksimalno podrzavan reprezentaciju i sve to..al meni se cini da ce se opet dogodit isto.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll