Quote (Nake @ Thu, 5 Jun 2008, 13:36)
i onda kažu da nas eduardo nije nosija, i da ga možemo zaminit...primitivci
ma bez eduarda smo mi nula... a eduardo cak ni nije nas covjek nego je samo uzeo drzavljanstvo da bi igro..
da nema njega di smo mi... vidite kako je ova zemlja u kurcu... jebo te sanader i svi... xP
slazem se bez eduarda necemo proc grupu
tako je, izbaci sve iz sebe...
sanader, hrvatska, kurac, ništavilo, eduardo... nema kraja, država u raspadu!
živila anarhija!
P.S.- manje srat i pizdit, više guštat... to je sport.
edit: živija alkohol!
This post was edited by nesius on Jun 5 2008 04:51pm