Quote (Leftovers @ Sat, May 24 2008, 10:19pm)
Runescape za mene neznan zasto al volin igru

je, i meni je fora, unistavo sam ga preko ljeta, al onda kupio D2 org i presto, al vratio se ja, kad vidim ono novi update, navise moze bit 3k gp razlika :S
tim sranjetom su ga unistili, inace bi ga ja jos igro, nego ako ko treba RS account nek me PM (ofc za fgs)
al neznam za WoW, nikad ga nisam igro, neki kazu da je fora, drugi kazu da je dosadan, neki se vratili na D2, neda im se placat....
al i dalje: D2 rulzzzzzzzzzzzzzzzz