d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Manchester Vs Chelsea > Any A Winner Is...
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
May 23 2008 10:07am
drago mi je da se pokazalo da možes biti najbogatiji a da ipak nisi najbolji. Iako treba priznat da ni ovi drugi nisu sirotinja.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
May 23 2008 11:15am
Quote (Dalmos @ Fri, 23 May 2008, 18:07)
drago mi je da se pokazalo da možes biti najbogatiji a da ipak nisi najbolji. Iako treba priznat da ni ovi drugi nisu sirotinja.


Man. United je službeno najbogatiji klub na svitu.
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
May 23 2008 11:21am
Quote (nugard @ Fri, 23 May 2008, 19:15)
Man. United je službeno najbogatiji klub na svitu.


Mislio sam kako Abramovic kupuje igrace a ne stvara ih.
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
May 25 2008 05:08pm
Quote (Patrickk @ Wed, 21 May 2008, 22:59)
kao sta rekoh utakmica je namjestena sta mislis da bi se terry u mojim kopackama poskliznuo happy.gif ?


Hahahahaha Štimac je sve namistija... gg
ph34r.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll