Quote (Squall399 @ Tue, May 20 2008, 09:35pm)
Mozete se svadati koliko ocete , ali opet ja igram najduze diabla od svih vas

Igrao sam u doba kada je cak tinyev brat igrao

Locked Brother
samo sta cu ja bit unlocked a ti ne ! valjda xD
... igram ti ja dia od diabla -6 pa se ne hvalim