Quote (Usc_abaddon @ Thu, May 15 2008, 03:56pm)
btw ae recite jel mi valja novi sig?
ja sam ga radio i sve (THANKS DLEX)
jedino mi se slova ne svidjaju... ima netko da zna neka slova
koja su ono jebenica full? =)
meni su ova lame
novi sig ti je smece...
ukradi opet koju moju sliku...
klosaru....