Quote (waYOke @ Mon, May 12 2008, 04:59pm)
sina~ nisi ni blizu za radit to~ ja sam radio jedno vrijeme al nije mi islo bas ono~ imo sam svojih trenutaka ali kad uzmes u obzir da sig koji ja sad imam ti bi radio 2~3 dana frend je napravio za 20ak minuta ~~
evo ti primjer mojih sigova:
http://img90.imageshack.us/img90/502/nes2yq3.jpg http://img89.imageshack.us/img89/5620/asddm0.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/3627/indydm7.jpg
i to je sve SUX tezi a meni je dosta trebalo pa sad si ti misli~ svi su free ofc~
€ tvoj je sig paint job~ sam si slova napiso~~

jebate~ lika i prevelik je da~ procitaj max ti je 400x150 al ajde pogodio si da mora bit ispod 80 kbs
ovaj za nesiusa mi je prejeben...
koji su programi jednostavni a ok za to? =)
ono... s kojima si ti zadovoljan bio?
ma jebote pa cim me ljudi pitaju da im to napravim znaci da su debili jer nemogu sami nikako..
bice sretni i s ovime... ovaj moj = 3 minute maximum...
u njihov bi ulozio po 15-ak minuta i ko bog ^^