Quote (Dr_Feelgood @ Fri, May 16 2008, 04:13pm)
y, u pravu si, ponekad mi se čini da ču prije vidit soj na HTV ili RTL nego na monitoru od kompa...
lol dr pa ti si najsretniji sto se tice sojeva,pala ti dva na pocetku ovog L,meni je soj pao samo na singel nikad na b-netu