d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > N Reset Info
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
May 12 2008 06:56am
Mislim da niko u Blizzardu jos to nezna...
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
May 12 2008 06:59am
zna se, zna se.... mislim predpostavlja se, reset je uvijek svake 2 god
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 10:08am
Quote (The_Outsider @ Mon, May 12 2008, 11:07am)
zato jer je tako bilo 2007.

a reset je obicno svake druge god.


ali ne tocnog datuma..
reset prije zadnjeg je bio u 9 mjesecu... ja se sjecam taman mi je skola bila pocela -.-
i ovaj zadnji je bio u 6 mjesecu a sad ovaj.... valjda 3 mjesec sljedece =)
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 10:09am
Quote (JaBaSh @ Mon, May 12 2008, 12:56pm)
Mislim da niko u Blizzardu jos to nezna...


ma znaju oni al kurwe sute...
ko kad su ih pitali jel se radi d2...samo su okrenuli glavu...
kurwe su to sve kazem ti ja... ameri sugavi
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
May 12 2008 11:28am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, May 12 2008, 05:08pm)
ali ne tocnog datuma..
reset prije zadnjeg je bio u 9 mjesecu... ja se sjecam taman mi je skola bila pocela -.-
i ovaj zadnji je bio u 6 mjesecu a sad ovaj.... valjda 3 mjesec sljedece =)


a jebate, kad napravis char na classic ladder,onda kad udjes s njim, prije channela, lijepo ti pise kad su svi reseti i eventi bili, vidices da se ponavljaju 6 i 9 mjesec (il 6 i 8), a posto je ovaj seson poceo u 6 mj. onda zavrsava u 9.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 11:32am
Quote (miso8 @ Mon, May 12 2008, 05:28pm)
a jebate, kad napravis char na classic ladder,onda kad udjes s njim, prije channela, lijepo ti pise kad su svi reseti i eventi bili, vidices da se ponavljaju 6 i 9 mjesec (il 6 i 8), a posto je ovaj seson poceo u 6 mj. onda zavrsava u 9.

a super...
bas kad skola opet pocne..
mater im jebem... dabog im se smrzli kompovi
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
May 12 2008 01:46pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 12 May 2008, 17:09)
ma znaju oni al kurwe sute...
ko kad su ih pitali jel se radi d2...samo su okrenuli glavu...
kurwe su to sve kazem ti ja... ameri sugavi


lol...sta bi tebi znacilo kad bi ti rekli reset ce bit XX.XX.20XX...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 01:47pm
Quote (eddy_hc @ Mon, May 12 2008, 07:46pm)
lol...sta bi tebi znacilo kad bi ti rekli reset ce bit XX.XX.20XX...


E PA ZNACILO BI MI ČUDA!!!
Ti to ne shvacas... igras hc.....
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
May 12 2008 01:48pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 12 May 2008, 20:47)
E PA ZNACILO BI MI ČUDA!!!
Ti to ne shvacas... igras hc.....


pa?
pohvali se da igras sc nl tongue.gif
/e: i daj makni taj sig bode mi oci toliki.

This post was edited by eddy_hc on May 12 2008 01:49pm
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
May 12 2008 11:33pm
Quote (miso8 @ Mon, May 12 2008, 06:28pm)
a jebate, kad napravis char na classic ladder,onda kad udjes s njim, prije channela, lijepo ti pise kad su svi reseti i eventi bili, vidices da se ponavljaju 6 i 9 mjesec (il 6 i 8), a posto je ovaj seson poceo u 6 mj. onda zavrsava u 9.


mislim da je miso8 u pravu. statisticki barem biggrin.gif

ima osnova vjerovat u to s obzirom da ni jedan reset nije do sada ispao iz te pravilnosti.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll