Quote (Elfen Lied @ Thu, May 8 2008, 04:45pm)
e bok matej xD
imam iskustva s amom mozda ti mogu pomoci

skillove sigurno znas i sam : Fury i Charged Strike maxas i sve sinergije maxas i u passive sve one evazije ( ne znam tocno imena skillova ) po 1 put...valkiru i ostale gluposti ka decoy nikad nisam koristio
moja svaka ama je bila 92+ lvl pa san ima dosta skill points za potrosit...
sto se tice itema meni naj je bila ovako : Griffon ( stavis Light facet ili Um ili Cham runu ), Mara ( 25+ res bi bilo pozeljno ^^ ), Enigma OFC, +3 Java plave glovke, 2 Bul kathos ringa, TG belt i Sandstormice kao bootse
e sad ima shema koju san ja koristio
kao prva ruka za baal run ili CS run imas Titanse ( neke dobre ofc ^^ ) i Phoenix Monarch ( sto bolji lvl aure ) - ovaj kombo owna sve
za drugu ruku , tj. za ubijanje Baala ili Diabla u roku 4-5 sekundi koristis Thunderstroke Javelinse ( probaj nac perf ) i nades Monarch obicni sa 4 rupe i stavis 4 x 15 % IAS JWLe... ovo owna baala xd
u inventory sto bolji Ama torch i anni te MASS Java Skillere ofc
ovaj build se bazira na sto veci dmg Fury i C strika - i imas imba IAS
a ja san na HCu skoro sve bia puka u Life ... 5 STRa 15 DEX i NN MANA ofc...
Merc Inf - Forti - Andy's ETH helm ofc
eto takva ti je moja bila
sritno gg gl hf ^^
skillovi = isto tako radim
stats= ja cuo nesto kao 30dex 60mana za mana bug za veci dmg (pojma nemam nikad cuo) al posto cu ja koristiti phoenix namjeravam ici na samo life
eq= imam eni, eth titans, phoenix, ss, rare gloves +2 skills 20ias 15dex i jos neko smece, Thudergods, raven+bk (x2 bk nevalja jer na BR te baal zmrzne pa si spor a na CS te jebu oni oblivion knightovi koji ce te jebat u guzu ako te uspore, a raveni imaju da te nemoze zaledit), maru imam isto, 9 sks, T20-xx, anni 19-16-10 i imam 10 komada 20life scs... ova opcija sa thunderstroksima mi je ok ali jebes ti oces ga klat 4-5 sekudni ili 8-9 sta ne? a bolje je na swapu imat cta6+bo... to je moj oppinion a sad neznam?
btw nemam dovoljno FG za grifon pa cu ja shako uvalit dok ne nabavim 100 fga... jel postoji nesto bolje od shakoa za privremeno? =)
FALA CAR SI