Ajd inace dobro znas da svaki put ti govorim preko pm ili msn-a... al evo mozd dodjes k tebi

evo nakon 4 god bivsa cura mi dosla i cista sranja mi pricala... shvatio sam da je jos uvijek volim jednim dijelom i da sta god kaze bio bih s njom...
tesko je odagnat nesto sto je zaraslo u tebe... šta hoces da ti kazem da i drugi paču zbog ljubavi? naravno da placu... to je smisao cijele ljubavi... ali ona stara sto kaze : "Ne cekaj je, doci ce sama!" je najjaca... ove rekreativne igre su dakako odlicne, moze biti prejebena jebacina i to sve... ( makar s tvojim "microsoftom" to ne prolazi

) nije to to...
P.S. ima cca 16.8 god i ne smijem komentirat

Ima jedan dječko koji je napisao nešto pametno

danas na liniji nekadasnjoj 43
gledam kako stoji u redu
ceka na bas bas kao i mi
sirokih bokova mesnata lica
frflja dok prica
drzi za ruku jednog od onih
vjecnih mladica
zvali su je krvava Meri
nikom nije dala olako
voljela je dlakave zvijeri
gonila ih strasno dan i noc
imala je obicaj da za sat ili dva
ostvari u praksi sve ono
sto svaka zena misli da zna
vozala je frajere doslovno oko malog prsta
isla je s njima prvo u krevet
a onda u kupovinu do Trsta
njezin sonjo ima nesto kao uspjesnu karijeru
radi kad mu se prohtije
i zato je uvijek hvata na djelu
ona mu prasta ljubomoru godine i ocajan ten
puna povjerenja u njegovu glupost i dubok dzep
boli je briga za probleme i ostali svijet
trci svoju zadnju trku
tlak joj je povisen
pusi pije tulumari i guta pilule
obozava skupe stvari
zavlaci ruke u gacice