Quote (darkkobra @ Fri, May 2 2008, 05:13am)
Hajde nek“ ti je sa srecom!!
... i pamet u glavu

Fala

Quote (PalysFort @ Fri, May 2 2008, 07:41am)
Lijepo nema sta.
Drzi kacigu na glavi i cuvaj se.
Btw: ti si na perfieriji negdje ? Mislim puno mi nekak zelenoga oko tebe za ZG

Evo reko da ti fixam jedan link kad vec sam nisi htio (3 slike po postu ti je limit

Ja sam u Vrapcu, ima pun kurac sume i brda... ^^ meni predivan kvart uglavnom

Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, May 2 2008, 09:08am)
kako nebi zna , pljunes do kozina

da znam jos par ljudi iz zg sto imaju vikendicu tamo

navala na kozino

Di si ti tocno? mozda znam... ja nisam previse dole tak da neznam bas ljude dole... kad dodem onda soliram, malo more ,malo knjiga i tako ^^
Quote (eddy_hc @ Fri, May 2 2008, 11:17am)
lip motor.
bolje da je prvi pa pametan,nego da ih imas 1x beskorisnih

hehe, fala i istina naravno