d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kupio Novi Motor :d
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 1 2008 04:22pm
Quote (Legna @ Thu, May 1 2008, 11:43pm)
Fala na ljepim komentarima biggrin.gif

i Rax u Zadru imam vikendicu ak cu ic dole Pmat cu te tu ^^

i *Dalmos znam kaj mislis, svjestan sam kolko si krhak na motoru... vozim tek par godina i vec sam imo dosta iskustva sa budalama na cesti...

dosta prijatelja mi je poginulo na motoru najcesce zbog nepaznje drugih...


di imas vikendicu ? tongue.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
May 1 2008 04:40pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, May 1 2008, 11:22pm)
di imas vikendicu ? tongue.gif


Kozino ak znas, to je manje mjesto dole.
Member
Posts: 42,832
Joined: Jun 26 2005
Gold: 7.18
Warn: 100%
May 1 2008 10:13pm
Hajde nek“ ti je sa srecom!!
... i pamet u glavu tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
May 2 2008 12:41am
Lijepo nema sta.
Drzi kacigu na glavi i cuvaj se.
Btw: ti si na perfieriji negdje ? Mislim puno mi nekak zelenoga oko tebe za ZG biggrin.gif
Evo reko da ti fixam jedan link kad vec sam nisi htio (3 slike po postu ti je limit wink.gif

Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 2 2008 02:08am
kako nebi zna , pljunes do kozina biggrin.gif da znam jos par ljudi iz zg sto imaju vikendicu tamo tongue.gif navala na kozino biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
May 2 2008 04:17am
lip motor.

Quote (Legna @ Thu, 1 May 2008, 20:38)
Btw ovo mi je prvi Topic na Cro forumu angel.gif


bolje da je prvi pa pametan,nego da ih imas 1x beskorisnih thumbsup.gif

This post was edited by eddy_hc on May 2 2008 04:18am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
May 2 2008 08:32am
Quote (darkkobra @ Fri, May 2 2008, 05:13am)
Hajde nek“ ti je sa srecom!!
... i pamet u glavu tongue.gif


Fala biggrin.gif

Quote (PalysFort @ Fri, May 2 2008, 07:41am)
Lijepo nema sta.
Drzi kacigu na glavi i cuvaj se.
Btw: ti si na perfieriji negdje ? Mislim puno mi nekak zelenoga oko tebe za ZG biggrin.gif
Evo reko da ti fixam jedan link kad vec sam nisi htio (3 slike po postu ti je limit wink.gif


Ja sam u Vrapcu, ima pun kurac sume i brda... ^^ meni predivan kvart uglavnom biggrin.gif

Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, May 2 2008, 09:08am)
kako nebi zna , pljunes do kozina biggrin.gif da znam jos par ljudi iz zg sto imaju vikendicu tamo tongue.gif navala na kozino biggrin.gif


Di si ti tocno? mozda znam... ja nisam previse dole tak da neznam bas ljude dole... kad dodem onda soliram, malo more ,malo knjiga i tako ^^

Quote (eddy_hc @ Fri, May 2 2008, 11:17am)
lip motor.



bolje da je prvi pa pametan,nego da ih imas 1x beskorisnih thumbsup.gif


hehe, fala i istina naravno biggrin.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
May 2 2008 08:41am
cuvaj se raks jede malu djecu!
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
May 2 2008 08:58am
dobar
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
May 2 2008 11:37am
Hehe u Vrapcu velis - onda bi se morali jednom nac na kavi - s motorom si zacas u Strmcu biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll