d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kosovo Je Srbija! > Istina
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Apr 26 2008 03:07pm
Quote (nugard @ Sat, Apr 26 2008, 04:05pm)
Nemoj se živcirat.


LOLS U MAD?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 26 2008 03:10pm
Quote (Seraphiel @ Sat, 26 Apr 2008, 21:58)
mars u picku materinu


Quote (Seraphiel @ Sat, 26 Apr 2008, 22:07)
LOLS U MAD?


meni se cini da si ti taj koji je isfrustriran.
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Apr 26 2008 03:10pm
los si srbija je propala
Prvo Crnu goru
Sad Kosovo
Kasnije Vojvodinu
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Apr 26 2008 03:13pm
Quote (Hellspray @ Sat, Apr 26 2008, 04:10pm)
los si srbija je propala
Prvo Crnu goru
Sad Kosovo
Kasnije Vojvodinu


crna gora je puna Srba i odlucili su oni da se odvoje
i crna gora nije uvek bila Srbija kao Kosovo
a vojvodina ne ide nigde samo sanjaj
a od hrvatske nema nista
sta ste? niko niste
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 26 2008 03:14pm
Quote (Seraphiel @ Sat, Apr 26 2008, 09:01pm)
http://flicr.us/files/4t1m5ybzybwma4t2f8sd.png


Sine skini osigurac sa rucne bombe i probaj je progitat...

Radi to najmanje 10 sec...

Rezultati ce biti odlicni...
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Apr 26 2008 03:16pm
Quote (yankiman @ Sat, Apr 26 2008, 04:14pm)
Sine skini osigurac sa rucne bombe i probaj je progitat...

Radi to najmanje 10 sec...

Rezultati ce biti odlicni...


mislis kao vukovar?
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 26 2008 03:18pm
Quote (Seraphiel @ Sat, Apr 26 2008, 10:16pm)
mislis kao vukovar?


Hehehe...

Ti si tipicni Srbin..


Fus nita:
Tipicni srbin - retardiran,glup,naprasit smrdi,svojata tuđe (al in neide u zadnje vrime)
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Apr 26 2008 03:19pm
Nemoj plakat sta vas niko nece jer
Croatia pwnz Crnu goru pwnz Kosovo pwnz Vojvodinu BUT EVERYONE PWNZ SERBIA
Srbi su falitak ovog svita nisu ni hrvatsu uspili osvojit


I btw eno krilo od vaseg aviona fali van??? U rogoznici di su oba pala aa?
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Apr 26 2008 03:23pm
Quote (Hellspray @ Sat, Apr 26 2008, 04:19pm)
Nemoj plakat sta vas niko nece jer
Croatia pwnz Crnu goru pwnz Kosovo pwnz Vojvodinu BUT EVERYONE PWNZ SERBIA
Srbi su falitak ovog svita nisu ni hrvatsu uspili osvojit


I btw eno krilo od vaseg aviona fali van??? U rogoznici di su oba pala aa?


molim? pricas kao opiceno dete

PLATICE ZA VUKOVAR I OSTALA MJESTA
ZA SRBINA JEDNOG GINUCE NJIH DVESTA!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 26 2008 03:35pm
Jebate život stvarno su neki srbi još u 19 stoljeću, ova njihova prozirna mitologija je tužna. Umisto da se okrenu budućnosti tamo još ima pojedinaca koji žive u prošlosti misle o klanju i ratovanju. Ali nisu svi takvi, nevalja generalizirat, siguran sam da postoji mnogo ljudi koji nisu opterećeni mitologijom i žive za sutra a ne za već izgubljeno.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll