Quote (Cheso @ Thu, Apr 24 2008, 03:59pm)
+2
gg noobs
jos uvjek vam fali skillera malo
???
covik je zaosta na dumu2 ima 15 godina i dolazi mi prodavat price
za d2 (jedina igra koju igran ima par godina)
nevalja ti se pravit pametan...
Bolje pitat sta neznas...
+ nadji one topice di si sra da si najbolji na d2 u europi...
to ti govori kolko nemas veze sa mozgon...
Zivija mi ti