d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Skileri
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 452
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2008 04:34pm
Quote (yankiman @ Mon, Apr 21 2008, 07:34pm)
cheso je malo debilan....

samo pila ljude i glumi iskustvo...

lapan...


+1
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Apr 24 2008 08:59am
Quote (yankiman @ Mon, Apr 21 2008, 05:34pm)
cheso je malo debilan....

samo pila ljude i glumi iskustvo...

lapan...


+2

gg noobs biggrin.gif


jos uvjek vam fali skillera malo
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Apr 24 2008 05:29pm
Tu nesto ne stima. Kazu da onaj za Babu vridi 35 a meni se javio samo 1 i ne da vise od 5 fg.

A stavio sam bio na prodaju i 20 neidentificiranih malih charma iz hela i gomila pogledala a niko nije nista ponudio.
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 25 2008 06:37am
Quote (Dalmos @ Fri, 25 Apr 2008, 01:29)
Tu nesto ne stima. Kazu da onaj za Babu vridi 35 a meni se javio samo 1 i ne da vise od 5 fg.

A stavio sam bio na prodaju i 20 neidentificiranih malih charma iz hela i gomila pogledala a niko nije nista ponudio.


Nes tima to sto si novi, a bagra te igorira eto to ti je.
glede charmova, ako vec prodajes unid onda napravi da je cijeli char u paketu pun, a ne prodavat par komada.
Ekipa koja takve stvari kupuje su prilicno razmazeni bogatuni (sa fg ofc) i ne da im se zezat sa par komada.
GL wink.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 26 2008 11:34am
Quote (Cheso @ Thu, Apr 24 2008, 03:59pm)
+2

gg noobs biggrin.gif


jos uvjek vam fali skillera malo


???

covik je zaosta na dumu2 ima 15 godina i dolazi mi prodavat price

za d2 (jedina igra koju igran ima par godina)

nevalja ti se pravit pametan...

Bolje pitat sta neznas...



+ nadji one topice di si sra da si najbolji na d2 u europi...

to ti govori kolko nemas veze sa mozgon...

Zivija mi ti cool.gif
Member
Posts: 555
Joined: Apr 4 2008
Gold: 0.00
Apr 26 2008 12:23pm
Quote (yankiman @ Sat, 26 Apr 2008, 19:34)
???

covik je zaosta na dumu2 ima 15 godina i dolazi mi prodavat price

za d2 (jedina igra koju igran ima par godina)

nevalja ti se pravit pametan...

Bolje pitat sta neznas...



+ nadji one topice di si sra da si najbolji na d2 u europi...

to ti govori kolko nemas veze sa mozgon...

Zivija mi ti  cool.gif


haha to care smile.gif

Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 26 2008 12:34pm
Quote (yankiman @ Sat, Apr 26 2008, 07:34pm)
???

covik je zaosta na dumu2 ima 15 godina i dolazi mi prodavat price

za d2 (jedina igra koju igran ima par godina)

nevalja ti se pravit pametan...

Bolje pitat sta neznas...



+ nadji one topice di si sra da si najbolji na d2 u europi...

to ti govori kolko nemas veze sa mozgon...

Zivija mi ti  cool.gif


pa igra on d2 duze od tebe -.-
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 26 2008 03:16pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Apr 26 2008, 07:34pm)
pa igra on d2 duze od tebe -.-


A onda je malo retardiran...

i kako moze igrat duze od mene?

al ga je on napravia pa ga igra u tajnosti 2 godine i onda ga izbacija na tržište?? headscratch.gif headscratch.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 26 2008 03:37pm
yanki, vidiš da ima ljudi koji imaju vidovnjačke sposobnosti pa znaju kad je tko i tko je prije počea igrat
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll